× بستن تبلیغات
نوامبر
17
2017

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای
دسته بندی علوم انسانی
فرمت فایل docx
حجم فایل 101 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 84
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای

فروشنده فایل

کد کاربری 4674

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

در فرهنگ معین اخلاق به معنی خلق وخوی ها، طبیعت باطنی، سرشت درونی و نیز به عنوان یکی از شعب حکمت عملی خوانده شده و افزوده است؛ اخلاق دانش بدو نیک خوی ها و تدبیر اسنان است برای نقش خود یا یک من خاص (معین ، 1364، ص 174).

بنابراین «اخلاق» جمع «خلق» به معنای یک صفت نفسانی است که در نفس رسوخ داشته و همین هیأت راسخه سبب می شود که افعالی متناسب با آن صفات، بدون احتیاج به تفکر و سنجش از انسان، صادر گردد. برای مثال «خلق سخاوت» یک صفت نفسانی است و کسانی که این خلق را دارند، در موقع بذل و بخشش دچار تردیدنمی شوند و از خود نمی پرسند که آیا ببخشند یا نه؟ برخی دیگر اخلاق را اینگونه تعریف می کنند «اخلاق عبارت است از مجموع آداب و رسوم افراد اجتماعات بشری و قواعد وقوانینی که براحساسات و افعال این افراد و اجتماعات حکمفرماست» (نوغانی و سرداری،1388)

بر این اساس، پرواضح است که «اخلاق» نوعی قراردارد یا یکسویی مقررات خشک و تشریفاتی نبوده، بلکه رفتارهایی مبتنی بر عقیده است. در تمامی رفتارها، تلاشها و حرکت ها می توان نشانی از «اخلاق» را جست.

اخلاق هر فردی تا حدود زیادی بر بنیادهای عقیدتی و بینش و نگرش او استوار است در عمده تعاریفی که از اخلاق شده است، دو مقوله درونی بودن و سروکار داشتن با ارزشها در اخلاق نهفته است. اخلاق بیشتر امری اجتماعی است تا فردی و در واقع بستر مناسب اجتماعی است که شرایط رشد و توسعه اخلاقی خاص یا به عبارتی وابسته و پای بندی به ارزش خاص را فراهم کند. وقتی صفت اسلامی را بر اخلاق می افزاییم، مرزی را برای آن تعیین کرده ایم که محتوای آن با مرزبندی دیگر که حاوی صفت های دیگر است می تواند متفاوت باشد.

دکتر مولانا نیز می گوید: «آنچه مربوط به حدود و ثغور ارتباطات و اخلاقیات است در مرحله این نکته است که حدود و ثغور بررسی و تحقیق امری به نام اخلاق از جامعه ای به جامعه دیگر فرق می کند. این امر حرکتی عقلانی تلقی می شود که به وسیله آن تعیین می کنیم یک فرد به عنوان عضوی از جامعه چه کاری را باید به عنوان کار «درست» به طور داوطلبانه انجام دهد.

اخلاق هم مثل همه معیارهای دیگری که در جامعه وجود دارد بر رفتار و آگاهی فرد اثر می گذارد و به درک اجتماعی او خدمت می کند. به این معنی اخلاق را می توان یک مفهوم اجتماعی دانست، انسان نمی تواند بدون اخلاق به صورت فردنمای در روابط اجتماعی جلوه کند.(حبیبی قاینی،1386)

فضیلت اخلاق یک فرایند دقیق و جامع است که فرد را برای درک بهتر ساختار خود و روح خود و اتصال روح خود به خدا قادر می سازد (عبدلله،2012)

اخلاق به وسیله افراد به وجود می آید اما حاصل فعالیت های اخلاقی این افراد در تأثیرات متقابل اجتماعی تغییر شکل می یابد..و یکی از ابزار های اساسی انسان برای شناخت جهان است (صادقی،1371،ص79)

واژه (Ethics) در زبان انگلیسی به معنی اخلاق از واژه لاتینی اتیکا Ethica آن هم از واژه یونانی باستانی (اتیکیا) به معنی «فلسفه اخلاق» گرفته شده است و آن هم از صفت (اتوس) به معنی «عادت، رسم» است. یک شاخه­ی عمده از فلسفه همین پرداختن به بررسی ارزشها و عادات فردی و یا گروه است. این بررسی همچنین تحلیل و به کارگیری مفاهیمی از قبیل راست و درست وغلط و خطا، خیر و شر و مسئولیت را نیز در بر می گیرد.(حبیبی قاینی،1386،ص7).

. به طور کلی واژه­ی اخلاق با استانداردهای مربوط به درست و غلط بودن رفتارهای سروکار دارند.

تعاریف مختلفی از اخلاق به عمل آمده است.« دایره بطور المعارف انگلیسی چمبرز»، اخلاق را «مجموعه ای از معنویات» و «قواعد رفتاری» تلقی می کند .

«وی. جورج[1]» اخلاقیات را اینگونه تعریف می کند: «تلاش نظام یافته برای دریافت تجربه اخلاقی و معنوی جامعه و افراد، از طریق تعیین مقرراتی که باید برای رفتار انسانی، مورد استفاده قرار گیرد. دنبال کردن ارزشهای درست و صفات مشخصه ای که بهبودی در زندگی را موجب می گردند.

«سالمون» معتقد است که اخلاقیات موضوعی نگرشی است که مواردی همچون: گذاشتن هر فعالیت و هدف در جای خودش، دانستن اینکه چه کاری درست و چه کاری نادرست و دانستن اینکه چه خواسته ای درست و چه تمایلاتی اشتباه می باشد را شامل می شود.

«ولاسکوئز[2]» اخلاقیات را اینگونه تعریف می کند: فعالیت بررسی استانداردهای معنوی و وجدانی یک فرد یا یک جامعه، و پرسش در خصوص اینکه این استانداردها (استانداردهای منطقی و یا غیرمنطقی) چطور در زندگی ما بکار برده می شوند.

براساس رویکرد مکتب الهام بخش اسلام، علم اخلاق، پاک ساختن نفس از صفات رذیله و آراستن آن به ملکات جمیله است که از آن به تهذیب اخلاق تعبیر می شود. امام صادق (ع) اخلاق را به دو دسته تقسیم می نمایند: اخلاق واخلاق ذاتی

امام (ع) معتقدند که اولی بر دومی برتری دارد؛ زیرا آن کسی که از روی طینت کاری را انجام دهد، توانی بر غیر آن کار ندارد و آنکس که اراده مند است، با سختی بر فرمانبرداری خدا شکیبایی کند و این شخص برتر است.

2-3- قدمت اخلاق

اولین قانون تدوین شده در زمینه اخلاق حرفه ای به سوگندنامه پزشکی بقراط در یونان باستان باز می گردد. که در آن وظایف و مسئولیت های اخلاقی پزشکان مشخص شده بود. تأمل در ادبیات مکتوب و آفرینش های هنری مشرق زمین نشان می دهد تمدن مشرق زمین به دلیل تقدم بر تمدن مغرب زمین؛ آکنده از اخلاقیات است.

ویلیام جیمز دورانت[3] در کتاب «تاریخ تمدن» خود، تمدن ایرانی را با تمدن یونانی مقایسه می کند او تفاوت اصلی یک شهروند ایرانی را با شهروند یونانی که در جزیره کرت قدم می زند در اخلاق می بیند.

بیانیه های کوروش و داریوش پس از فتوحاتشان نشانگر این است که اخلاق حرفه ای در همه­ی شئونات (اخلاق جنگ، اخلاق رهبری، اخلاق روابط بین المللی، اخلاق کار و ..) برایشان مسأله بوده و سرودهای زرتشت نیز آکنده از اندرزهای اخلاقی در مناسبات کاری و رفتار ارتباطی است و ما به قدمت تمدن مشرق زمین اخلاق کار داشته ایم اما نه شکل جدید و اینها برای ما مبانی و میراث بزرگی است.

دکتر قراملکی در خصوص وضعیت اخلاق در جامعه کنونی ایران چنین می گوید: جامعه ما در برخی از رگه های اخلاقی وضعیت نامطلوبی دارد اما اینکه گفته شود جامعه ایران از نظر اخلاقی وضع ناگواری دارد. این باور؛ اخلاقی نیست.

او نیز سهم نظام آموزش را در نهادینه کردن اخلاق در جامعه با اهمیت می داند و می گوید: نظام آموزشی ما توجه به این نکرده که محیط آموزشی، معلم اخلاق است یعنی مدرسه ای که بی نظمی در آن مشاهده می شود و معلم هر چه بگوید بچه ها منظم باشید آیا بچه منظم می شود. ضمن اینکه او معتقد است حجم آموزش مستقیم اخلاق در جامعه ما پایین است اما مهمتر از آن آموزش غیرمستقیم نظام آموزش است.

2-4- علم اخلاق

علم اخلاق قرن ها قبل از میلاد مسیح در مشاغل و حرفه های گوناگون وارد شده است. مفهوم اخلاق حرفه ای از علم اخلاق اتخاذ شده است.

اخلاق جمع خلق است و خوی، خوی های نیکو و بد انسان را می گویند و علم اخلاق، علمی است که به بررسی بد و نیک خوی ها می پردازد. (عاملی، 1381: 19).

علم اخلاق به منزله­ی یک دانش دارای ارزش فراوانی است و در آثار عالمان غربی و اسلامی به آن توجه فراوانی شده است. علم اخلاق در واقع با یک سری از سؤالات گوناگون در مورد اینکه چه چیز خوب است، درست است، فضیلت است و حسن است و یا ارزش و اهمیت دارد، روبه رو است.

بسیاری ازفلاسفه غربی در تعریف علم اخلاق رفتارها و اعمال خلق ظاهری آدمی را ملاک قرار داده اند. از نظر این گروه موضوع علم اخلاق همان رفتارهای اختیاری انسانی است و علم اخلاق علم شناخت خوب و بد رفتارها و اعمال آدمی است؛ به عنوان مثال برخی در تعریف علم اخلاق گفته اند: علم اخلاق عبارت است از تحقیق در رفتار آدمی بدان گونه که باید باشد.


George[1]

[2] Laskoez

[3] William James Duran

لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای


http://dahe60.blog.ir/post/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C%20%D9%88%20%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%DB%8C%20%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%20%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%20%D8%A7%DB%8C

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |30691| فراست
frost.rspf.ir/frost/30691/html‎Cached1 ا کتبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای (30691):مبانی نظری و پیشینه در
باره ی اخلاق حرفه ای مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای | بهترین مرجع …
selludownload.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-در-باره-ی-اخلا/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع نویسی درون متنی به …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای | بهترین مرجع تحقیق و …
selludownload.ir/tag/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-اخلاق-حرفه-ای/‎Cached… “مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای”. برچسب زده شده با : مبانی نظری و
پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای
royal.docilandfro.ir/post/matlab608.html‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای. … توضیحات نظری کامل در مورد متغیر.
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه … پژوهشهای خارجی در
زمینه اخلاق حرفه ای، تحت عنوان مبانی پژوهشی پژوهش، توسط شیوه ی مرور تجمیعی به

مبانی نظری و پیشینه تحقیق پژوهش کانال های توزیع (فصل دوم تحقیق …
tehsky.ir/article/43462‎Cachedتوضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه توضیحات نظری کامل در مورد متغیر پیشینه ….
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ساختار سرمایه مبانی نظری و پیشینه پژوهش
درباره ی … اخلاق حرفه ای مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اخلاق حرفه ای
توضیحات: …
فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای – دانلود …
papersfile.a0b.ir/files695820‎Cached3 سپتامبر 2017 … فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دارای 101 صفحه می
باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای – شاپینگ فایل
shoppingfile.ir/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-در-باره-ی-اخل-2/‎Cached26 آگوست 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عزت نفس :: دهه شصت, دانلود …
dahe60.blog.ir/…/مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20تحقیق%20با%20موضوع%2…‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه …. مبانی نظری و
پیشینه پژوهش اخلاق کاری و حرفه ای(فصل دوم) · مبانی نظری و پیشینه تحقیق
سازگاری خانواده(فصل دوم پایان نامه) …. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی
تبلیغات دهان به دهان.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عوامل موثر در موفقیت مدیران و …
dahe60.blog.ir/…/مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20تحقیق%20با%20موضوع%2…‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه
با منبع نویسی … پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه.
رفرنس نویسی و …. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. پیوندهای
روزانه.
مبانی و پیشینه تحقیق اخلاق حرفه ای – ژورنال فایل – رزبلاگ
mejournal.rozblog.com/…/مبانی-و-پیشینه-تحقیق-اخلاق-حرفه-ای.html‎Cached29 ژانويه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای – پیشینه تحقیق … عهدنامة اخلاقي مشاغل
پيشينة يوناني دارد و در دورة اسلامي نيز مورد توجه فراوان بوده … ﯽ. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﺎﻣﻪ اﺧﻼق. ﺳﺎل
ﯾﮑﻢ، ….. ﻋﻠﻢ اﺧﻼق ﺑﺎ اراﺋﻪ اﺻﻮل و ﮐﺪﻫﺎي اﺧﻼﻗﯽ ﻣﻨﺎﺳﺐ در رواﺑـﻂ اﺟﺘﻤـﺎﻋﯽ،.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیات رفتاری مشتری – نماشا

► 0:06www.namasha.com/v/27vfWHO9
27 Mar 2017 – 6 sec
برای دریافت مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیات رفتاری مشتری…….. به صورت ورد به ادرس سایت http://yon.ir/bOTmOبروید.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش سازمانی – نماشا

► 0:11s3.namasha.com/v/sPj3knwm
26 Mar 2017 – 11 sec
برای دریافت فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش سازمانی…………….. به صورت ورد به ادرس سایت http://yon.ir/Dg6sMبروید.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ی ویژگی های شخصیت :: دهه شصت …
dahe60.blog.ir/…/مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20پژوهش%20درباره%20ی%20و…‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ی ویژگی های شخصیت مبانی نظری و پیشینه
پژوهش … مسئله قضاوت اخلاقی درباره ی اینکه چه ویژگیهایی به وجود آورنده ی شخصیت
خوب یابد است. … این تعریف می گوید: شخصیت جنبه ی آشکار منش فرد به گونه ای که
بر دیگران اثرمی گذارد است. ….. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق(فصل دوم پایان نامه) – دکتر تفتیان
share.drtaftiyan.com/SC.php?type=component_sections&id…‎Cachedبرای فصل دوم ، با عنوان ” سابقه تاریخی، مبانی نظری، ادبیات پژوهش” نیاز به صرف
….. مورد بررسی قرار می گیرد طوری که نسبت به بررسی یک مسئله از دیگاه ای …
فلسفه الهیات، فلسفه علوم تجربی طبیعی، فلسفه اخلاق(به معنای دوم) ، فلسفه …
بنابر این تمام شاخه های فلسفی به مابعدالطبیعه، معرفت شناسی و فلسفه ی منطق
محتاجند.
[PDF] ﻓﺼﻞ دوم ﭘﮋوﻫﺶ ي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﻧﻈﺮي ﯽ ﻧﺎﻣﺒ – دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/مریم%20شمس/فصل%20دوم.pdf‎Similar2 ژانويه 2013 … ﭘﮋوﻫﺶ. ؛. در داﺧﻞ. و ﺧﺎرج ﮐﺸﻮر، در ﺑﺨﺶ ﭘﻨﺠﻢ ﻧﺘﯿﺠﻪ. ﮔﯿﺮي از ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. و ﻧﻬﺎﯾﺘﺎ در … ﺣﺮﻓﻪ. اي
. ﻣﻮﺟﺐ. ورود. واژه. ﻫﺎي. ﻫﻮش. ﻋﺎﻃﻔﯽ. (. ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. ) ﺑﻪ. ادﺑﯿﺎت ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ. ﺷﺪ؛. ﻫﺮﭼﻨﺪ. ﻫﻨﻮز …. ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ اﺳﺖ
ﻧﻪ ﻗﻀﺎوت درﺑﺎره ﺧﻮب ﯾﺎ ﺑﺪ ﺑﻮدن آﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻋﺒﺎرت ﺑﻬﺘﺮ ﻣﺪﯾﺮ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺗﻔﺎوت. ﻫﺎ را.
[PDF] ﻣﻌـــــــﺮﻓﻲ ﻛﺘــــــــﺎﺏ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﻤﺪﻥ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻭ ﺍﺳﻼﻡ – مجله رشد
www.roshdmag.ir/Roshdmag_content/media/article/2986.pdf‎Cached
Similarﻱ 4/ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎ. ﺩﻭﺭﻩ ﻱ ﺷﺸﻢ/ ﺷﻤﺎﺭﻩ. ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺗﻤﻬﻴﺪ ﻣﻘﺪﻣــﻪ ﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﻳﮕﺮ ﻣﻘﺎﻟﺔ ﻧﺨﺴـﺖ. ﻣﻘــﺎﻻﺕ ﺍﺳــﺖ. ﺗﻌﺮﻳــﻒ
ﺣﺮﻓﻪ ﻭ ﺗﻤﺎﻳــﺰ ﺁﻥ … ﻭﺟﻬﻲ (ﺑﻴﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺟﺎﻣﻌﺔ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ، ﭘﻴﺸﻴﻨﺔ. ﺍﺧــﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﻤﺪﻥ … ﻣﻲ
ﺷــﻮﺩ ﻛﻪ ﺣﺎﺻﻞ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎﻱ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﻧﺎﺷــﻲ ﺍﺯ ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﺁﻥ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﺎﺳــﺖ. … ﺍﻣﺎﻧــﺖ ﺩﺍﺭﻱ ﺩﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺭﺍ
ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﺩﺭ ﻣﻘﺎﻟﺔ …. ﺁﻭﺭﺩ ﺗﺎ ﺿﻤﻦ ﻣﺸــﺎﺭﻛﺖ ﺩﺭ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ، ﺗﺸﻜﻴﻼﺕ. ﺩﻧﻴﻮﻱ ﺍﻫﻞ
ﺣﺮﻓﻪ …
تحلیل فرهنگ سازمانی ورابطه آن با اخلاق حرفه ای معلمان : دانلود پایان نامه …
https://www.dgload.com/…/تحلیل-فرهنگ-سازمانی-ورابطه-آن-با-اخلاق/‎Cachedنتایج این پژوهش نشان می دهد که اخلاق حرفه ای و فرهنگ سازمانی در مدارس مورد بررسی از
حد متوسط … قراملکی (1387) در مجموعه مقالاتی که گردآوری کرده است پیشینه اخلاق
حرفه ای را به تمدن ایران … هدف اصلی تحقیق تحلیل فرهنگ سازمانی و رابطه ی آن
بااخلاق حرفه ای معلمان از دیدگاه مدیران مقطع متوسطه . …. 2-11 ) مبانی نظری اخلاق حرفه
ای در …
دانلود اني مباني نظري و پيشينه پژوهش درمان و نوروفيدبك – دانلود مقالات …
bestdanesh.bestblog.ir/p534.php‎Cached4 سپتامبر 2017 … مباني نظري و پيشينه پژوهش اخلاق حرفه اي دانش پژوهان گرامي از حسن انتخاب شما
سپاسگزاريم مباني نظري و پيشينه پژوهش اخلاق حرفه اي آماده دانلود …
حیا – پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران
https://ganj.irandoc.ac.ir/dashboard?q=حیا&topic_2=459619‎Cachedپژوهش پیش رو از جنبه های گوناگون کاربردی و بنیادی دارای اهمیت است زیرا حیا و ادب
عامل بازدارنده انسان از رذائل اخلاقی و محرکی برای کسب فضائل اخلاقی در …. راهکارهای
ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب در آراء آیت الله خامنه ای … های نوین در این زمینه، ارائه ی
فرضیه های بر گرفته از مبانی نظری و پیشینه پژوهش در ارتباط با نقش سخنان آیت ا
.
اخلاق| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری – پارس پروژه
https://parsproje.com/component/search/?searchword=اخلاق…exact‎Cachedفارسی رشته مدیریت 2015: راهی به سمت رفتار غیر اخلاقی حامی سازمانی: تعیین …
پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد مکاتب اخلاقی فهرست مطالب مکاتب اخلاقی 2
2.2. …. PMD62-اخلاق حرفه ای- مبانی و چارچوب نظری پیشینه تحقیق داخلی و خارجی …
[PDF] بررسی اخلاق پزشکی با رویکرد اسلامی.
mehr.tums.ac.ir/…/ba4cb136-646a-4738-a000-fe5ad839dcfa.pdf‎Cached
Similarاﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ. اﺳﻼﻣﻲ ﺗﺪوﻳﻦ. ﺷﺪه اﺳﺖ . :ﻫﺎ ﻳﺎﻓﺘﻪ. ﻧﺘﺎﻳﺞ. آﻧﭽﻪ در. اﻳﻦ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺒﺎﻧ. ﻲ اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ
اﺳﻼﻣﻲ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﺷﺪه. اﺳﺖ، ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺒﺎﻧﻲ … اﺧﻼق؛ اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ؛ اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ؛ اﺻﻮل اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ؛ ﻣﺒﺎﻧﻲ
اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ … ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ اﺻﻮل اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﺳﺖ. ﻛﻪ ﻗﺒﻞ از اﻧﺠﺎم ﻫﺮ ﻓﻌﻠﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ داﻧﺴﺘﻦ و. ﻓﺮاﮔﻴﺮي
درﺳﺖ و. ﻛﺎﻣﻞ آن … ﺟﻨﺒﻪ ﻧﻈﺮي و ﻋﻤﻠﻲ اﺳﺖ … درﺑﺎره ﻣﺴﺎﺋﻞ، ﻣﺸﻜﻼت و ﻣﺒﺎﺣﺚ اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﻴﻄﻪ ﻃﺐ و
ﻣﺮاﻗﺒﺖ.
[DOC] بسمه تعالی دانشگاه علوم پزشكي بقیه الله(عج) دانشکده پرستاری …
www.bmsu.ac.ir/…/اخلاق%20پرستاری%20و%20روابط%20حرفه%20ای.doc‎Cached
Similarآشنایی فراگیران با مبانی نظری و مهارت های لازم برای اقدامات اخلاقی در مراقبت های
پرستاری و … 2- ارائه کنفرانس در یکی از حوزه های حرفه ای پرستاری: خدمات آموزشی،
پژوهشی، بالینی (واحد عملی) … توسعه ی صلاحیت اخلاق حرفه ای پرستاران، ضرورت ها
و چالش ها در آموزش اخلاق. … پیشینه اخلاق پزشکی در برخی از آثار کهن طبی و ادبی
ایران.
[PDF] ﻣﺮوري ﺑﺮ ﺗﺎرﻳﺨﭽﻪ اﺧﻼق – انجمن ایرانی اخلاق در علوم وفناوری
iranethics.ir/files/site1/pages/01.pdf‎Cachedي اﺧﻼق در ﻋﻠﻮم و ﻓ ﻨّﺎوري، ﺳﺎل دوم، ﺷﻤﺎره. 2 و 1ﻫﺎي … اﺧﻼﻗـﻲ ﻛﻮﻳـﺖ در ﻟﻨـﺪن، اﻧﺘـﺸﺎر دو ﺟﻠـﺪ ﻛﺘـﺎب از.
وﺳﺘﺮ ﻣﺎرك، ﺑﻪ ﮔﺮدآوري ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ. اي از زﻣﻴﻨﻪ. ﻫﺎي. ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن اﺧﻼق در ﻓﻠﺴﻔﻪ، …. اﺣﺘﺮام ﺑﻪ اﺧﺘﻴﺎر اﻧﺴﺎن ﺑﻮد
ﻛﻪ ﻋﻤﺪﺗﺎً ﺣﻜـﺎم را ﻣـﻮرد ﺧﻄـﺎب ﻗـﺮار داده و روي … اﺧﻼﻗﻴﺎت ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺒﺎﻧﻲ ﭼﮕﻮﻧﻪ زﻳﺴﺘﻦ در …. ﺷﻬﺮوﻧﺪي
ﺑﺮﭘﺎ ﻛﺮد و ﻫﺮ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن ﮔﺮوﻫﻲ از ﺟﻮاﻧﺎن از ﻫﺮ ﻧﮋاد، ﻃﺒـﻖ، ﺣﺮﻓـﻪ و … ﻫﺎ و ﺻﺪﻫﺎ ﭘﮋوﻫﺶ اﻧﺠﺎم ﺷﺪه اﺳﺖ .
ﺑـﺪﻳﻦ.
اخلاق – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/اخلاق‎Cached
Similarدر فلسفه اخلاق، دربارهٔ خوب یا بد بودن یک امر دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد. … از دیدگاه
درست رفتاری (déontologie)، اخلاقیات در مورد نظام تکالیفی که باید در یک حرفه
انجام شود، بحث می‌شود. … قضایای اخلاق اخباری اند یا انشایی؟ …. برخی دیگر نیز این
دو دایره را کاملاً از هم مجزا می‌انگارند، ولی این نظریه به دلیل داشتن استثنائات زیاد
قابل …
prozhe3 | پایان نامه بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در …
prozhe3.bab.ir/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-اخلاق-حرفه-ای-و-مسئولیت-اجتماعی-در-بین-معلمین/‎Cachedپایان نامه بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در بین معلمین مقطع … 2-2-
5- مبانی اخلاق حرفه ای 2-2-6- نظریه های اخلاقی 3-2- ضرورت طرح موضوع اخلاق حرفه ای
… اخلاق حرفه ای 2-3-4- اخلاق حرفه ای در رهبری 2-3-5- عوامل رشد و توسعه ی اخلاق حرفه
… نظری درارتباط بااخلاق حرفه ای ومسئوولیت اجتماعی 2-6- پیشینه پژوهش 2-6-1- …
وزارت راه و شهرسازی > مسئولیت اجتماعی > حوزه شهری > اخلاق حرفه ای
www.mrud.ir/اخلاق-حرفه-ای‎Cachedامروزه با توجه به همين مورد، در مفهوم جديد از اخلاق حرفه‌اي، به مسئوليت‌هاي اخلاقي بنگاه
وسازمان اشاره مي‌شود که جامع‌تر از تعريف … مباني نظري اخلاق حرفه‌اي در اسلام
[PDF] وﮐﺎر: ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و روﯾﮑﺮدﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺸﯽ روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯽ ﺑﻪ ﮐ
jead.gau.ac.ir/article_3303_9682f4d8f3b455438727667a61ce551d.pdf‎Cached9 آوريل 2016 … ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ. ﻣﺤ. ﺘﻮاي اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ،. ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎي ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ،
ارزش … :ي. اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ، اﺧﻼق ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر، روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯽ، ﺗﻮﺳﻌﻪ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ. ﻣﻘﺪﻣﻪ …. اﯾﻦ روﯾﮑﺮد.
اﻣﺮوزه در ﻋﺮﺻﻪ ﺗﺠﺎرت و ﺻﻨﻌﺖ در ﻗﺎﻟﺐ ﻣﻔﺎﻫﯿﻤﯽ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ. ” اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي.
تعریف اخلاق حرفه ای – اخلاق حرفه اي
www.methics.loxblog.com/…/تعریف%20اخلاق%20حرفه%20ای.htm‎Cached
Similarاخلاق حرفه ای، مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و
گروهها را تعیین می کند در … مباني اخلاق حرفه اي و انتظارات اجتماعي عبارتند از: 1.
[PDF] ﺑﺮرﺳﻲ وﺿﻌﻴﺖ اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺶ :2- ﻫﺎي زراﻋﻲ در اﻳﺮان ﺳﺎل ﭘﮋوﻫﺶ 30
https://agry.um.ac.ir/index.php/agroecology/article/…/32995/5409‎Cachedﻲ ﻣﻴﺰان رﻋﺎﻳﺖ اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺸﻲ در ﻣﻘـﺎﻻت ﻋﻠـﻮم زراﻋـﻲ. ﻛﻪ در ﻃﻲ ﺳﻪ دﻫﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ … ﭘﻮﺷﺎﻧﻲ در ﻋﻨﻮان، ﮔﻴﺎه
ﻫﺪف، ﺗﻴﻤﺎرﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ و ﺻﻔﺎت ﻣﻮرد ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺑﺎ ﻓﺮاواﻧﻲ ﺣﺪود. 26. درﺻﺪ. در ﻣﻘﺎﻻت … اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺸﻲ،
اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. ،اي. دﺳﺘﺒﺮدﻫﺎي ﻋﻠﻤﻲ، ﻋﻠﻮم زراﻋﻲ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. 1. در ﻃﻲ. 30. ﺳﺎل ﮔﺬﺷﺘﻪ و ﺑﻪ. وﻳﮋه در. 10 …
ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي ﻓﻠﺴﻔﺔ آﻧﻬﺎ. در ﻣﻮرد اﺧﻼق ….. اي ﻣﺤﻴﻄـﻲ و ﻓﺮﻫﻨﮕـﻲ ﻗـﺮار دارد و ﭘﻴﺸـﻴﻨﻪ. ﻃﻮﻻﻧﻲ
ﻧﻈﺎرت و …
[PDF] اي داﻧﺶ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ روﯾﮑﺮد ﻧﻈﺮي ﺑﻪ 115
maaref.ac.ir/upload/Quarterly/ArticleFile/130029547231.pdf‎Cached115. روﯾﮑﺮد ﻧﻈﺮي ﺑﻪ. داﻧﺶ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي. ﻣﻨﯿﮋه ﻋﺎﻣﻠﯽ. *. ﭼﮑﯿﺪه. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان ﺷـﺎﺧﻪ. اي از
داﻧـﺶ اﺧـﻼق … ﻓﺼﻠﻨﺎﻣﻪ ﭘﮋوﻫﺸ. ﯽ. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﺎﻣﻪ اﺧﻼق، ﺳﺎل. ﯾ. ﮑﻢ، ﺷﻤﺎره. ،4. ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن. 1388. 116 .1.
ﻃﺮح ﻣﺴﺄﻟﻪ. اﺧﻼق … اي را. « رﺷﺘﻪ. اي از ﻋﻠﻢ اﺧﻼق داﻧﺴﺘﻪ. اﻧﺪ ﮐـﻪ رواﺑـﻂ ﺷـﻐﻠﯽ را ﻣـﻮرد. ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ و
ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار ﻣﯽ. دﻫﺪ. (». …… اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن اﯾﻦ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﮑﻞ ﯾﺎﻓﺖ و ﺑﺮﻃﺒﻖ آن ﻋﻤﻞ ﺻـﻮاب و درﺳـﺖ آن
اﺳـﺖ ﮐـﻪ.
[PDF] ﯽ ﯾ> ﯽ > ی ی ﻼ – دوفصلنامه اسلام و مدیریت
im.rihu.ac.ir/article_351_8cf0ab295ea10bff310646b35802006a.pdf‎Cached
Similar22 دسامبر 2013 … ﺳﺖ، در دﻫﻪ اﺧﯿﺮ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺑﺴـﯿﺎری از ﺳـﺎزﻣﺎن … آورد. ﻣﺴﺌﻠﻪ اﺻﻠﯽ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫـﺎی اﺧـﻼق.
ﺣﺮﻓﻪ. ای در ﺳﺎزﻣﺎن از دﯾﺪﮔﺎه ﻣﺒﺎﻧﯽ … دﯾﺪﮔﺎه ﻣﺒﺎﻧﯽ. و ﻣﺘﻮن اﺳﻼﻣﯽ و ﮐﺎرﺑﺴﺖ اﯾﻦ ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫﺎ در ادﺑﯿﺎت ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ
ﻫﺴﺘﯿﻢ. ﯿ >. ﭘﮋوﻫﺶ در …… ﻧﻈﺮﯾﻪ اﺳﺖ. 1. ﻫﻤﺎن ﭼﯿﺰی ﮐـﻪ اﻣـﺮوزه ﮔﻤﺸـﺪه اﺻـﻠﯽ ﺟﺎﻣﻌـﻪ ﻣـﺎ. وﯾـﮋه ﺑـﻪ ،.
ﻣﺠﻤﻮ. ﻋﻪ …. ای ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ، اراﺋـﻪ ﮔﺮدﯾـﺪ و آﺛـﺎر اﯾـﻦ ﻣﺆﻟﻔـﻪ.
اصلی/جایگاه اخلاق حرفه ای در پژوهش (با تاکید بر پژوهش های حقوق …
imj.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object…ID…‎Cachedهدف و زمینه : اخلاق پژوهش، شاخه ای از اخلاق حرفه ای است و به اصول اخلاقی ای که … ها ی
آموزشی در هر ملیت و جامعه ای تر بیت و پرورش انسانهایی توانا در امور پژوهشی و
تحقیقی است. …. درنهایت در میان انبوه نظریه ها و آرایی که در حوزه محافظت از ارزش های
اخلاقی در … همچنین می باید زمینه های تعارض شخصی مانند نظام های ارزشی دینی و حرفه
ای مورد …
[PDF] ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﯽ ﺮان آﻣﻮزﺷ ﯾ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﺪ ی ﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ ﯾ – آینده پژوهی مدیریت
jmfr.srbiau.ac.ir/article_5979_67e6c2c948e502295621a363d2aabfe2.pdf‎Cached
Similarﯾ. ﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ. ی. ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﺪ. ﯾ. ﺮان آﻣﻮزﺷ. ﯽ. ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ. ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮان و اراﺋﻪ. ﯾ. ﮏ اﻟﮕﻮ. ی. ﻣﻨﺎﺳﺐ
ﺟﻬﺖ … ﻧﻤﺎﯾﺪ، ﻟﺬا ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ﭘﮋوﻫﺶ در ….. ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. ای در ﻣﺤﯿﻂ …
بایگانی‌ها پیشینه – sk3
sk3.ir/tag/پیشینه‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
تجربی با استفاده از داده های مقطعی از 289 حرفه ای از دو نوع گروه مورد آزمایش قرار
گرفت . …. لوداهل و کیچنر (١٩٦٥) واژه ی دلبستگی شغلی را به عنوان درونی کردن ارزش
خوبی و …. به طور قابل توجهی افزایش اصول اخلاقی نیروی کار و کاهش تغییر شغل
اختیاری …
بررسی رابطه بین اخلاق حرفه ای و هوش معنوی در مدیران دبیرستان های …
download-thesis.com/…/بررسی-رابطه-بین-اخلاق-حرفه-ای-و-هوش-معنو/‎Cached1-7-2- تعریف نظری هوش معنوی فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش …. اولین
وظیفه ی اخلاق حرفه ای،رشد وتوسعه قوانین بر پایه ی اخلاق در شغل مورد نظر است. در
همین …
[PDF] اي اﻋﻀﺎي اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ ﺎي اﺻﻠﯽ ﻫ ﻫﺎ و ﻣﺆﻟﻔ – فصلنامه آموزش و …
istd.saminatech.ir/WebUsers/istd/…/139411171555421047-F.pdf‎Cached11 آوريل 2015 … ﺑﺮرﺳﯽ ﺣﯿﻄﻪ. ﻫﺎ و ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫ. ﺎي اﺻﻠﯽ. ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي. ﻫﯿﺌ. ﺖ ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ و …
ﻧﻈﺮان و ﻣﺤﻘﻘﯿﻦ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ آﻣﻮزﺷﯽ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺧﺎص واﻗﻊ ﺷﺪه اﺳﺖ. … ﯽ ﺑﺮاي ارﺗﻘﺎي. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي
ﻫﯿﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ. داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ ﺑﻄﻮر ﻋﺎم و در ﺑﻌﺪ آﻣﻮزش ﺑ … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ.
اخلاق حرفه‌اي فراتر از مسئوليت است – شورای عالی انقلاب فرهنگی
sccr.ir/Pages/?current=news&gid=30&Sel=714672‎Cached19 آگوست 2014 … اخلاق حرفه ای … به طور عام، مباني اخلاق حرفه‌اي و انتظارات اجتماعي برخاسته از آن
عبارتند از: … برابر رفتار حرفه‌اي و شغلي خود به عنوان صاحب يك حرفه، شغل و يا
پست سازماني. … مسئوليت هم مربوط به تك‌تك افراد و شهروندان است که برابر ارزش‌هاي
مورد قبول خود در …. اين سه حيطه عبارتند از: آموزش، پژوهش و عرضه خدمات.
تاریخچه اخلاق حرفه ای – دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی
nkums.ac.ir/index.aspx?Catid=3837‎Cachedتاریخچه اخلاق حرفه ای. در ایران · در جهان · جستجو · آزمون عملی احیا قلبی – ریوی ب (
۶۰۴۱ بازدید). شروع ثبت نام پنجمین المپیاد ع (۵۶۲۶ بازدید). پنجمین المپیاد علوم …
[PDF] ارائه الگوی توسعه اخلاق حرفه‌ای در سازمان‌های ورزشی – فصلنامه اخلاق در …
ethicsjournal.ir/article-1-535-fa.pdf‎Cached13 فوریه 2017 … ﻫﺎ ﻣﻮرد ﺗ. ﺄ. ﮐﯿﺪ ﺑﺎﺷﺪ، ﻟﺬا ﻫﺪف از ﭘﮋوﻫﺶ اراﺋﻪ اﻟﮕﻮي ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي در ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎي ورزﺷﯽ ﺑﻮد.
….. ي داراي ﺳــﺎﺑﻘﻪ ﺑــﺎﻻﺗﺮ از. 11. ﺳــﺎل و ﺑــﯿﺶ از … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ.
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش تکانشگری
www.iranprojhe.com/…مبانی-نظری/1010-دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-تکانشگری.html‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش تکانشگری: تكانشگری هسته اصلی بسیاری …
گونه ویژه ای از این فرآیند که به عنوان تصمیم گیری مخاطره آمیز شناخته می شود، در ….
ها در مورد تکانش گری که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، نظریه ی
…. دانلود مقاله مبانی نظری ملاک نهایی اخلاق حرفهای از دیدگاه اسلام با پیشینه پژوهش …
SID.ir | اصول اخلاق حرفه اي در آموزش
fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?id=178856‎Cached
Similarدانلود رایگان متن کامل مقاله علمی پژوهشی اصول اخلاق حرفه اي در آموزش. … معلم بوده و
در آن استانداردهاي اخلاقي اساتيد در دو نقش آموزشي و تربيتي مورد بررسي قرار
گرفته است. … بر اساس مباني اخلاق حرفه اي معلمي، يک استاد در دو بعد بايد خود را
ملزم به …
[PDF] ﻣﻘﺎﻟﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ
jha.sums.ac.ir/article_16914_c3a0fbe963f067cbcf25cdec274e1e6f.pdf‎Cachedﯽ. را ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﺷﺮط ﺑﻘﺎ. ي. ﻫﺮ ﺣﺮﻓﻪ در ﻧﻈﺮ ﻣ. ﺪﻧﺮﯿﮔﯽ . )2(. ﻣﺴﯾا. ﺄﻦ. ﻟﻪ ﺑﻪ و. ﯾ. ﮋه در ﻣﻮرد ﺣﺴﺎﺑﺮﺳ. ﯽ ….
ﺑﺮﺧﯽ ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎ ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ رﻓﺘﺎر اﺧﻼﻗﯽ. ﻣﯽ. ﺗﻮاﻧﺪ از آﯾﯿﻦ. رﻓﺘﺎر ﺣﺮﻓﻪ. اي ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺑﭙﺬﯾﺮد. ﺑﻪ ﻋﻨﻮان …
ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﻈﺮ ﺑﻪ اﻫﻤﯿﺖ اﺧﻼق در ﺣﺮﻓﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮﺳﯽ،. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﺑﺴﯿﺎري در اﯾﻦ زﻣﯿﻨﻪ در ﺧﺎرج از ﮐﺸﻮر.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش نظریه‌های شادکامی (فصل دوم) – دی جی پروژه
androm.ofmas.ir/product-269423-The-theoretical-and-background-research-(Chapter-T.aspx‎Cachedپیشینه پژوهش نظریه‌های شادکامی پیشینه تحقیق نظریه‌های شادکامی مبانی نظری …
مورد رضایت از زندگی صورت می گیرد و یا جنبه ی عاطفی که شامل خلق هیجاناتی است
که … عزت‌نفس بالا و برخوردار از اخلاق حرفه ای ، تمایلات فروتنی و هوش (داینر، ۲۰۰۲؛

دکتر مریم نظری | چرا نتیجه می‌گیریم «پژوهش من پیشینه ندارد»؟
maryamnazari.com/پژوهش-من-پیشینه-ندارد-چرا-این-عبارت-غ/‎Cached
Similar1 ژانويه 2016 … چرا نتیجه می‌گیریم «پژوهش من پیشینه ندارد»؟ on دکتر مریم نظری … موافق نیستم،
امکان دارد مسئله ای برای پژوهشگر واضح و مبرهن باشد و حتی در جامعه هم … جستجوی
پیشینه پژوهش می‌روند نه با دانش موضوعی‌شان از مبانی نظریِ – دور و نزدیک – موضوع.
… بنابراین اگر پژوهش ما درباره موضوعی مانند سواد اطلاعاتی است باید …
دانلود جدیدترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش هوش اخلاقی – فایل …
www.fileshope.ir/دانلود-جدیدترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیش-67/‎Cached29 جولای 2017 … فروشگاه فایل ادبیات و پیشینه تحقیق درباره هوش معنوی ….. مبانی نظری و پیشینه
پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دسته بندی علوم انسانی فرمت فایل …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |36516| ادیکوشاپ
edicoshop.ir/article/36516‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به …
مبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه ای
ininline.ir/product-205397-مباني-نظري-و-پيشينه-اخلاق-حرفه-اي.aspx‎Cachedمبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه ای. … به طور کلی واژه ی اخلاق با استانداردهای مربوط
به درست و غلط بودن رفتارها سر و کار دارند. تعاریف مختلفی از اخلاق به عمل آمده …
اخلاق حرفه اي؛ ضرورتي براي سازمان /دکتر علی نقی امیری – اصول زندگي
madibnia.blogfa.com/post-220.aspx‎Cached
Similar23 ا کتبر 2015 … از اين رو، کوشيده اند به تحقيقات درباره اخلاق حرفه اي جايگاه ويژه اي ….. ک: منيژه،
عاملي، بررسي مباني نظري اخلاق حرفه اي در اسلامي ….. چنين رهيافتي پيشينه طولاني
در سنت شرقي و غربي دارد. … در حوزه اخلاق حرفه اي پديدارشناسي نتوانست الگوهاي
پژوهشي قابل اجرا به …. در پرتو اصول زندگی در حیات طیبه ی الهی .
تحقیق درباره اخلاق و – مرجع خبری
amziel24.com/news/تحقیق-درباره-اخلاق-و‎Cachedچگونه در محیط مدرسه افکار دیگران را تحمل کنیم و با چه سبکی می‌توانیم اخلاق ….
مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و نظریه های اخلاق و اخلاق حرفه ای (فصل 2) …
اختصاصی از اینو دیدی تحقیق درباره ی ازدواج آسان در پرتو اخلاق ی با و پر سرعت .
[PDF] ﭼﻜﻴﺪﻩ – Science Cultivation
www.sciencecultivation.ir/far/pdf/sc02/2-4.pdf‎Cached
Similarﺍﺧــﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭ، ﺍﺩﺏ ﻭ ﻋﻤﻞ ﺷــﺨﺺ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻛﺎﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺍﺳــﺖ. ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﺪ … ﻋﻠﻢ
ﻭ ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ، ﺗﺄﺛﻴﺮ ﭼﺸﻢ ﮔﻴﺮﻱ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎ. ﻭ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ. ﺑﻬﺮﻩ ﻭﺭﻱ ﺭﺍ
ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ، … ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﺷــﺘﺎﺭ، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺩﻳﺪﮔﺎﻩ ﻧﻈﺮﻳﻪ ﭘﺮﺩﺍﺯﻫﺎ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺧﻼﻕ، ….. ﺗﺪﻭﻳﻦ ﻣﻨﺸــﻮﺭ ﺍﺧﻼﻗﻲ
ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺑﺮﮔﻴﺮﻧﺪﻩ ﻱ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﻱ …. ﺑﺎﻭﺭﻫــﺎ، ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻳﺎ ﭘﻴﺸــﻴﻨﻪ ﻓﺮﺩ ﻳﺎ ﮔﺮﻭﻫﻰ ﻣﺨﺎﻟــﻒ ﻭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺑﺎ. ﻣﺎ
ﺑﺎﺷــﺪ.
مجله پژوهش های معماری اسلامی
jria.iust.ac.ir/‎Cached1- جایگاه حکمت نظری و عملی اسلام، در فرآیند خلق آثار هنری، معماری و مسائل … 14-
فقه و حقوق معماری و شهرسازی، اخلاق حرفه ای و اصول و مبانی اجتهاد هنری و حرفه ای.
مبانی نظری وپیشینه تحقیق اخلاق کاری
42169emeo.01k.ir/‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه … به تصویب رسمی می
رسد به گونه ای که در این تصویب سرپیچی از آن، جرم، بزهکاری و خلاف تلقی …
رفتار حرفه‌اي و شغلي خود به مثابه صاحب يك حرفه ، شغل يا پست سازماني (گیوریان،
1390: ).
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش مسئولیت پذیری – لین فایل
www.leanfile.ir/دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مسئول/‎Cached25 مه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش مسئولیت پذیری در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با
فرمت doc …. دانلود مبانی نظری فصل دوم پایان نامه روانشناسی درباره … … ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ
ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ. ﻱ. ﭘﮋﻭﻫﺶ. Page 2. ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ: ﺍﺩﺑﻴﺎﺕ ﻭ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﭘﮋﻭﻫﺶ. 2-1. ﻣ. ﻘ. …. ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻪ
ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺎﺛﯿﺮ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ ای ﺑﺮ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﭘﺬﯾﺮی ﮐﺎرﮐﻨﺎن در اداره ﮐﻞ ﻣﺤﯿﻂ زﯾﺴﺖ ﺧﺮاﺳﺎن …
[PDF] راﺑﻄﻪ اﺧﻼق ﻛﺎر ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ و اﺳﺘﺮس ﺷﻐﻠﻲ ﻛﺎرﻛﻨﺎن در ﺳ
www.ensani.ir/storage/Files/20170314052609-10022-38.pdf‎Cached
Similarﻫﺪف اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ادراﻛﺎت ﻛﺎرﻛﻨﺎن از اﺑﻌﺎد اﺧﻼق ﺣﺎﻛﻢ ﺑﺮ ﻛﺎر ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ و … ﮔﺮدآوري
ﺷﺪه ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺿﺮﻳﺐ ﻫﻤﺒﺴﺘﮕﻲ و ﺗﺤﻠﻴﻞ ﭼﻨﺪ ﻣﺘﻐﻴﺮي ﻣـﻮرد ﺗﺠﺰﻳـﻪ و ﺗﺤﻠﻴـﻞ ﻗـﺮار. ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ … ي ﻛﻠﻴﺪي. : اﺧﻼق
ﻛﺎر، رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ، اﺳﺘﺮس ﺷﻐﻠﻲ ،ﺳﺎزﻣﺎن آﻣﻮزش ﻓﻨﻲ وﺣﺮﻓﻪ اي . -1. اﺳﺘﺎدﻳﺎر … داﺷﺘﻪ ﺗﺎ در ﺟﺴﺘﺠﻮي
ﻣﺒﻨﺎﻫﺎي ﻧﻈﺮي در اﻳﻦ راﺑﻄﻪ ﺑﻮده. و ….. ﺑﺮرﺳﻲ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ در اﻳﺮان ﻧﻴﺰ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ در ﭘﻲ داﺷﺘﻪ اﺳﺖ. ﺑ.
ﺮاي.
مبانی نظری وپیشینه تحقیق | کرمان پژوهش
https://pajooheshk.ir/category/مبانی-نظری-تحقیق/‎Cached1 روز پیش مبانی نظری وپیشینه تحقیق دیدگاه‌ها برای پیشینه نظام پیشنهادات …. ۲-
۱-۲- مولفه های سرمایه روانشناختی ۲-۱-۳- مدل مداخله ای و برنامه ی آموزشی لوتانز ۱۶ …
[PDF] ﺑﺎ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺑﺮ وﻇﺎﯾﻒ و ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﻫﺎ : اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ اي در ﮐﺘﺎﺑﺪ – شمسه: نشریه …
shamseh.aqr-libjournal.ir/article_50014_3d670ffbc03b1187f7c7757682eafb49.pdf‎Cachedﯽ آﺑﯿﻨﻪ ﺋ. ﯽ1. ﭼﮑﯿﺪه. ﯾﮑﯽ از ﻣﻔﺎﻫﯿﻢ ﺷﺎﯾﻊ در ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺧﻼق، ﻣﻔﻬﻮم ﻣﺴﻮوﻟﯿﺖ اﺳﺖ . ﻣﺴﻮوﻟﯿﺖ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎي درﻣﻌﺮض
ﺑﺎزﺧﻮاﺳﺖ ﺑﻮدن اﺳﺖ و ﺑﺎ وﻇﯿﻔﻪ و ﺗﮑﻠﯿﻒ … ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺎرﯾﺨﯽ و ﻧﯿﺰ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺧﻮد از اﺻﻮل
ﮐﺎري و اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ اي … اﺧﻼﻗﯽ و ﻋﺮﺿﻪ ﻧﻈﺮﯾﻪ اي ارزﺷﯽ ﺑﺮاي ﺗﺒﯿﯿﻦ آن اﺳﺖ و ﻫﺪف آن ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ و ﺑﯿﺎن
اﺳﺎﺳﯽ ﺗﺮﯾﻦ اﺣﮑﺎم اﺧﻼﻗﯽ درﺑﺎره …. ﺑﻪ ﻃﻮرﺧﺎص ﺗﺮ، داﻧﺶ اﻃﻼع رﺳﺎﻧﯽ ﻋﺮﺻﻪ اي از ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺣﺮﻓﻪ اي و
ﭘﮋوﻫﺶ.
[DOC] مبانی نظری و پیشینه تحقیق – دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند
www.iauzar.ac.ir/fa/images/pajuheshi/resume/…/khodkoshi.docx‎Cached( ستوده ، 1383) که از میان موضوع های فوق ، خود کشی ، موضوع مورد مطالعه ما می باشد.
خود کشی گونه ای از کجروی های اجتماعی است. زیرا در چارچوب اصول و قواعد اخلاقی و …
[PPT] اخلاق حرفه ای
ta.mui.ac.ir/sites/ta.mui.ac.ir/files/akhlagh.ppt‎Cachedاخلاق حرفه ای،مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و
گروهها را تعیین می کند (احد فرامرز … رفتار هاي متفاوت ارزش ها ي فردي و سازماني …
بیمارستان باید اطلاعات مورد نیاز بیمار در زمینه ضوابط، قوانین ، هزینه های قابل
پیش بینی ، ضوابط بیمه و … بیمار حق دارد که از همکاری در برنامه‌های پژوهشی امتناع
کند.
[PDF] ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ﺗﺠﺎرب اﺳﺎﺗﻴﺪ اﺧﻼق ﻫﻮﻳﺖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ درﺳﻲ اﺧﻼق ﭘﺰ :
journals.sbmu.ac.ir/en-me/article/download/12783/9658‎Cachedاي. در اﻳﻦ. ﺣﺮﻓﻪ ﻇﻬﻮر ﻛﺮد. ه اﺳﺖ . در واﻗﻊ. اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ. داﻧﺸﻲ ﻣﻴﺎن رﺷﺘﻪ. ا. ي اﺳﺖ ﻛﻪ. ﻃﻲ. 30. ﺳﺎل.
اﺧﻴﺮ رﺷﺪ. ﻓﺰاﻳﻨﺪه …. ﺑﺮ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي درﺑﺎره ﻣﺴﺎﺋﻞ، ﻣﺸﻜﻼت و ﻣﺒﺎﺣﺚ اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﻴﻄﻪ ﻃﺐ و. ﻣﺮاﻗﺒﺖ …
اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﺪﺳﺖ آﻳﺪ . روش ﭘﮋوﻫﺶ. : اﻳﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻳﻚ ﭘﮋوﻫﺶ ﻛﻴﻔﻲ اﺳﺖ. ﻛﻪ. داده. ﻫﺎ. ي آن از ﻃﺮﻳﻖ. «
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ.
آخرین اخبار سایت بایگانی – زپو استور
zepostore.ir/category/آخرین-اخبار-سایت/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای […] ادامه مطلب. تاریخ : ۲۲ / دی /
۱۳۹۵ بازدید : 66 نویسنده : Support. ZIP. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی …
دانلود مقاله اخلاق حرفه ای – برگزیده ها
https://www.bargozideha.com/tag/دانلود-مقاله-اخلاق-حرفه-ای‎Cachedاصولي كاملاً اخلاقي و حرفه اي كه بايد ازمنظر اقتصادي، فرهنگي، مديريتي، سياسي، …
پژوهش :12 فصل دوم – ادبیات نظری و پیشینه پژوهش 1 – مقدمه14 2 – مسائل اخلاقی … در
این مقاله، ابتدا چند نکته درباره اخلا‌ق و آئین رفتار بطور اعم گفته می‌شود؛ بعد، …
نراقي؛ رويکردي شناختي- رفتاري – آقابابایی ناصر فلسفه ی اخلاق«ويليام كي …
اخلاق حرفه‌ای در مدیریت – خبرگزاری فارس
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920408000662‎Cached
Similar30 ژوئن 2013 … اخلاق حرفه‌ای یکی از زمینه‌های دانش مدیریت به‌شمار می‌رود اما همه نظریه‌‌های مدیریت …
سازمان‌ها از سوی افراد مربوط است که می‌تواند در اخلاق حرفه‌ای مدیریت مورد توجه قرار … و
پژوهشی «ترویج اخلاق در سازمان» است؛ بنابراین ترویج اثربخش اخلاق در … یک حرفه
می‌پردازد؛ بنابراین بحث اخلاق در مدیریت به‌لحاظ نظری بر مفاهیم …
[PDF] اصل مقاله (6930 K) – مدیریت برند
bmr.alzahra.ac.ir/article_2720_ba9dc81d469ebada2b9d20155918e37a.pdf‎Cached۲- مبانی نظری. ۲- ۱- پیشینه … طبق یافتههای این پژوهشی، فرایند شکل گیری و خلق
هویت برند شبکه مورد. مطالعه در ذهن … چان-المستد (۲۰۰۸) در پژوهشی با عنوان «بررسی
پیشینه و تاثیر تصویر برند برای … تصمیم گیری مبتنی بر هویت برند است که
هر دو جنبه ی حرفهای و تجاری رسانه ….. ۷ ۲۹ نحوهی رعایت اخلاق حرفه ای رسانه ای زیاد.
پیشینه تحقیق و مبانی نظری رضایت زناشویی – سل یو
sellu.ir/product-75247-پيشينه-تحقيق-و-مباني-نظري-رضايت-زناشويي.aspx‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
رضایت از زندگی زناشویی مفهومی است که از سالیان بسیار دور مورد توجه قرار گرفته
است و جوامع همیشه در … اصطلاح توافق زناشویی بر رابطه ی مناسب زن و شوهر به گونه
ای رفتار، تصور و ادارک می کنند که گویا نیازها و … مبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه
ای
مقاله مدرسه و نقش آن در تربیت دینی دانش آموزان | استان قم
qom.cbo.ir/…/مقاله-مدرسه-و-نقش-آن-در-تربیت-دینی-دانش-آموزان-0‎Cached5 آوريل 2016 … این پژوهش نشان می‌دهد که معلم، برنامه درسی و گروه دوستان و هم کلاسی ها در تربیت … «
دین مجموعه ای از آموزه های نظری درباره جهان و انسان و آفریدگار این دو و هنجارهای اخلاقی و
… هدف تربیت اخلاقی را می‌توان در دو مورد خلاصه کرد: ….. اگر در برنامه درسی مدارس
آموزش‌های دینی جایی نداشته باشد و تنها به تربیت علمی و حرفه ای دانش …
[PDF] نقش میانجی عدالت سازمانی در تبیین ارتباط بین سبک رهبری اخلاقی …
journal.irphe.ir/article-1-3226-fa.pdf‎Cachedي. ﮐﻮﮐﺮان ﺗﻌﺪاد. 302. ﻧﻔﺮ ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان ﻧﻤﻮﻧﻪ اﻧﺘﺨﺎب ﺷﺪﻧﺪ. روش ﻧﻤﻮﻧﻪ. ﮔﯿﺮي ﻃﺒﻘﻪ. اي ﻣﺘﻨﺎﺳـﺐ ﺑـﺎ ﺣﺠـﻢ ﺑـﻮد.
ﺑﺮاي ﮔﺮدآوري داده …. را از ﺷﻐﻞ و ﺣﺮﻓﻪ ﺧﻮﯾﺶ اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ. دﻫﺪ. (. Mosadegh ….. ﺑﺎ ﻣﺮور ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي
و. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ در. ﺑﺎره. ﺳﺒﮏ رﻫﺒﺮي. اﺧﻼﻗﯽ ﻣﺪﯾﺮان، ﻋﺪاﻟﺖ. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و. ﺳﮑﻮت. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﮐﺎرﮐﻨﺎن، اﺑ.
اخلاق حرفه‌ای؛ ضرورتی برای سازمان – هنرمعماری آنلاین
aoaonline.ir/اخلاق-حرفه‌اي؛-ضرورتي-براي-سازمان/‎Cached13 ژوئن 2017 … از این‌رو، کوشیده‌اند به تحقیقات درباره اخلاق حرفه‌ای جایگاه ویژه‌ای بدهند؛ …. چهار
نظریه نخست در واقع اصول راهبردی اخلاق را ملاک نهایی می‌انگارند، اما در …. ی) تهیه و
تدوین منشور اخلاقی مربوط به سازمان با مشارکت همه اعضای سازمان؛۳۸ …. ویژه در حوزه
اخلاق حرفه‌ای پدیدارشناسی نتوانست الگوهای پژوهشی قابل اجرا به میان آورد.
مبانی نظری پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی: اخلاق حرفه ای
4fileshop.ir/product/مبانی-نظری-پایان-نامه-اخلاق-حرفه-ای/‎Cachedاخلاقیات ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با ارزشها دارند و ابزاری مستند که ارزشها را به
عمل تبدیل می‌کنند. اخلاق یعنی رعایت اصول معنوی و ارزشهایی که بر رفتار شخص …
[PDF] مدل‌یابی ارتباط بین اخلاق حرفه‌ای و معنویت در کار با مسؤولیت اجتماعی
ijnv.ir/article-1-220-fa.pdf‎Cachedاین مطالعه به بررسی مدل ارتباط بین اخالق حرفه ای و معنویت در کار با مسؤولیت هدف:
اجتماعی در میان …. رســالت آن ارائه ی خدمات مورد نیاز بهداشتی، مراقبتی درمانی و.
توانبخشی در … مرور مبانی نظری و پیشــینه تحقیقاتی حاکــی از ارتباط اخالق. حرفه
ای و … پایایی پرسشــنامه معنویت در کار در پژوهش های قبلی بررسی و. تأیید شد و
مقدار …
پژوهه » تفاوت مقاله علمی-پژوهشی با علمی-ترویجی
pajooheh.ir/تفاوت-مقاله-علمی-پژوهشی-با-علمی-ترویجی/‎Cachedتفاوت مقاله های علمی پژوهشی با ترویجی یک مقاله علمی ترویجی یا مرور ادبیات،
اطلاعات منتشر … عنوان ؛اسامی نویسندگان ؛چکیده؛ بدنه مقاله شامل مقدمه،پیشینه
تحقیق؛ روش تحقیق؛ … به لحاظ اخلاق حرفه ای نباید وقت خواننده بی جهت تلف شود. …
بکار رفته در پژوهش، پیشنه پژوهش مورد بحث قرار می گیرد که شامل مبانی نظری و
تحقیقات …

 فروش لایک  و فروش فالوور ایرانی اینستاگرام

فروش لایک ,فروش فالوور ایرانی فعال
لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای


http://pishine.wordpressblog.ir/%d9%85%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%86%d8%b8%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d9%be%db%8c%d8%b4%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%be%da%98%d9%88%d9%87%d8%b4-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%db%8c-%d8%a7%d8%ae%d9%84%d8%a7/  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |11621| زمان دانلود  timedownload.123maghaleh.ir/timedownload/11621/html


  29 ا کتبر 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای |3376| کاکتوس مقاله  cactusarticle.123maghaleh.ir/cactusarticle/3376/html


  5 نوامبر 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای (3376):مبانی نظری و … فایل: 25 مبانی
  نظری و پیشینه پژوهش در باره ی میل به ماندن توضیحات: فصل دوم …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |17367| مقالات VIP  viparticle.123maghaleh.ir/viparticle/17367/html


  21 ا کتبر 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …  فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای – دانلود …  papersfile.a0b.ir/files695817


  29 آگوست 2017 فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دارای 84 صفحه می
  باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا …  مبانی نظری و پیشینه تحقیق پژوهش کانال های توزیع (فصل دوم تحقیق …  tehsky.ir/article/43462


  توضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه توضیحات نظری کامل در مورد متغیر پیشینه ….
  مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ساختار سرمایه مبانی نظری و پیشینه پژوهش
  درباره یاخلاق حرفه ای مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اخلاق حرفه ای
  توضیحات: …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای – شاپینگ فایل  shoppingfile.ir/…/مبانینظری-و-پیشینهپژوهش-در-بارهی-اخل-2/


  26 آگوست 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ی ویژگی های شخصیت :: دهه شصت …  dahe60.blog.ir/…/مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20پژوهش%20درباره%20ی%20و…


  مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ی ویژگی های شخصیت مبانی نظری و پیشینه
  پژوهش … مسئله قضاوت اخلاقی درباره ی اینکه چه ویژگیهایی به وجود آورنده ی شخصیت
  خوب یابد است. … این تعریف می گوید: شخصیت جنبه ی آشکار منش فرد به گونه ای که
  بر دیگران اثرمی گذارد است. ….. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای.


  مبانی نظری و پیشینه تحقیق تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی …


  www.namasha.com/v/NL6XkFSD24 Mar 20177 sec
  برای دریافت فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی به صورت ورد به ادرس سایت http://yon.ir/mgdCiبروید.


  مبانی نظری و پیشینه تحقیق(فصل دوم پایان نامه) – دکتر تفتیان  share.drtaftiyan.com/SC.php?type=component_sections&id…


  برای فصل دوم ، با عنوان ” سابقه تاریخی، مبانی نظری، ادبیات پژوهش” نیاز به صرف
  ….. مورد بررسی قرار می گیرد طوری که نسبت به بررسی یک مسئله از دیگاه ای
  فلسفه الهیات، فلسفه علوم تجربی طبیعی، فلسفه اخلاق(به معنای دوم) ، فلسفه …
  بنابر این تمام شاخه های فلسفی به مابعدالطبیعه، معرفت شناسی و فلسفه ی منطق
  محتاجند.  prozhe3 | پایان نامه بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در …  prozhe3.bab.ir/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-اخلاقحرفهای-و-مسئولیت-اجتماعی-در-بین-معلمین/


  پایان نامه بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در بین معلمین مقطع … 2-2-
  5- مبانی اخلاق حرفه ای 2-2-6- نظریه های اخلاقی 3-2- ضرورت طرح موضوع اخلاق حرفه ای
  اخلاق حرفه ای 2-3-4- اخلاق حرفه ای در رهبری 2-3-5- عوامل رشد و توسعه ی اخلاق حرفه
  نظری درارتباط بااخلاق حرفه ای ومسئوولیت اجتماعی 2-6- پیشینه پژوهش 2-6-1- …  تحلیل فرهنگ سازمانی ورابطه آن با اخلاق حرفه ای معلمان : دانلود پایان نامه …  https://www.dgload.com/…/تحلیل-فرهنگ-سازمانی-ورابطه-آن-با-اخلاق/


  نتایج این پژوهش نشان می دهد که اخلاق حرفه ای و فرهنگ سازمانی در مدارس مورد بررسی از
  حد متوسط … قراملکی (1387) در مجموعه مقالاتی که گردآوری کرده است پیشینه اخلاق
  حرفه ای را به تمدن ایران … هدف اصلی تحقیق تحلیل فرهنگ سازمانی و رابطه ی آن
  بااخلاق حرفه ای معلمان از دیدگاه مدیران مقطع متوسطه . …. 2-11 ) مبانی نظری اخلاق حرفه
  ای در …


  [PDF] 

  ﺻﻔﺤﻪ ﻓﻬﺮﺳﺖ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻛﻠﻴﺎﺕ ﭘﮋﻭﻫﺶﭘﻴﺸﻴﻨﻪ : ﻓﺼﻞ ﺍﻭﻝ 1-  ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/508680
  8 ژانويه 2010 ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﭘﻴﺸﻴﻦ ﻱ ﭘﮋﻭﻫﺶ ………………………….. . …. ﭘﮋﻭﻫﺶ ﻫﺎﻱ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ….
  … . … ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﻱ ﻧﻈﺮﻱ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺧﻼﻗﻴﺖ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ….. ﻣﻠـﻲ ﺳـﻼﻣﺘﻲ ﻭ ﺍﻳﻤﻨـﻲ ﺣﺮﻓـﻪ ﺍﻱ ﺍﻳﺎﻟـﺖ. ﻣﺘﺤﺪﻩ …. ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ
  ﻣﺘﻌﺪﺩﻱ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻭﺟﺪﺍﻥ،ﺍﺧﻼﻕ ﻛﺎﺭﻱ،ﻭ ﻏﻴﺮﻩ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺗﻔﺎﻭﺗﻬﺎﻱ ﻣﻔﻬﻮﻣﻲ ﻣﻌﺎﺩﻝ. ﺑـﺎ.


  [DOC] 

  بسمه تعالی دانشگاه علوم پزشكي بقیه الله(عج) دانشکده پرستاری …  www.bmsu.ac.ir/…/اخلاق%20پرستاری%20و%20روابط%20حرفه%20ای.doc
  آشنایی فراگیران با مبانی نظری و مهارت های لازم برای اقدامات اخلاقی در مراقبت های
  پرستاری و … 2- ارائه کنفرانس در یکی از حوزه های حرفه ای پرستاری: خدمات آموزشی،
  پژوهشی، بالینی (واحد عملی) … توسعه ی صلاحیت اخلاق حرفه ای پرستاران، ضرورت ها
  و چالش ها در آموزش اخلاق. … پیشینه اخلاق پزشکی در برخی از آثار کهن طبی و ادبی
  ایران.


  [PDF] 

  ﻣﺮوري ﺑﺮ ﺗﺎرﻳﺨﭽﻪ اﺧﻼق – انجمن ایرانی اخلاق در علوم وفناوری  iranethics.ir/files/site1/pages/01.pdf


  ي اﺧﻼق در ﻋﻠﻮم و ﻓ ﻨّﺎوري، ﺳﺎل دوم، ﺷﻤﺎره. 2 و 1ﻫﺎي … اﺧﻼﻗـﻲ ﻛﻮﻳـﺖ در ﻟﻨـﺪن، اﻧﺘـﺸﺎر دو ﺟﻠـﺪ ﻛﺘـﺎب از.
  وﺳﺘﺮ ﻣﺎرك، ﺑﻪ ﮔﺮدآوري ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ. اي از زﻣﻴﻨﻪ. ﻫﺎي. ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن اﺧﻼق در ﻓﻠﺴﻔﻪ، …. اﺣﺘﺮام ﺑﻪ اﺧﺘﻴﺎر اﻧﺴﺎن ﺑﻮد
  ﻛﻪ ﻋﻤﺪﺗﺎً ﺣﻜـﺎم را ﻣـﻮرد ﺧﻄـﺎب ﻗـﺮار داده و روي … اﺧﻼﻗﻴﺎت ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺒﺎﻧﻲ ﭼﮕﻮﻧﻪ زﻳﺴﺘﻦ در …. ﺷﻬﺮوﻧﺪي
  ﺑﺮﭘﺎ ﻛﺮد و ﻫﺮ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن ﮔﺮوﻫﻲ از ﺟﻮاﻧﺎن از ﻫﺮ ﻧﮋاد، ﻃﺒـﻖ، ﺣﺮﻓـﻪ و … ﻫﺎ و ﺻﺪﻫﺎ ﭘﮋوﻫﺶ اﻧﺠﺎم ﺷﺪه اﺳﺖ .
  ﺑـﺪﻳﻦ.  اخلاق – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد  https://fa.wikipedia.org/wiki/اخلاق
  در فلسفه اخلاق، دربارهٔ خوب یا بد بودن یک امر دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد. … از دیدگاه
  درست رفتاری (déontologie)، اخلاقیات در مورد نظام تکالیفی که باید در یک حرفه
  انجام شود، بحث می‌شود. … قضایای اخلاق اخباری اند یا انشایی؟ …. برخی دیگر نیز این
  دو دایره را کاملاً از هم مجزا می‌انگارند، ولی این نظریه به دلیل داشتن استثنائات زیاد
  قابل …


  [PDF] 

  ﺑﺮرﺳﻲ وﺿﻌﻴﺖ اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺶ :2- ﻫﺎي زراﻋﻲ در اﻳﺮان ﺳﺎل ﭘﮋوﻫﺶ 30  https://agry.um.ac.ir/index.php/agroecology/article/…/32995/5409


  ﻣﻴﺰان رﻋﺎﻳﺖ اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺸﻲ در ﻣﻘـﺎﻻت ﻋﻠـﻮم زراﻋـﻲ. ﻛﻪ در ﻃﻲ ﺳﻪ دﻫﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ … ﭘﻮﺷﺎﻧﻲ در ﻋﻨﻮان، ﮔﻴﺎه
  ﻫﺪف، ﺗﻴﻤﺎرﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ و ﺻﻔﺎت ﻣﻮرد ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺑﺎ ﻓﺮاواﻧﻲ ﺣﺪود. 26. درﺻﺪ. در ﻣﻘﺎﻻت … اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺸﻲ،
  اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. ،اي. دﺳﺘﺒﺮدﻫﺎي ﻋﻠﻤﻲ، ﻋﻠﻮم زراﻋﻲ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. 1. در ﻃﻲ. 30. ﺳﺎل ﮔﺬﺷﺘﻪ و ﺑﻪ. وﻳﮋه در. 10 …
  ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي ﻓﻠﺴﻔﺔ آﻧﻬﺎ. در ﻣﻮرد اﺧﻼق ….. اي ﻣﺤﻴﻄـﻲ و ﻓﺮﻫﻨﮕـﻲ ﻗـﺮار دارد و ﭘﻴﺸـﻴﻨﻪ. ﻃﻮﻻﻧﻲ
  ﻧﻈﺎرت و …


  [PDF] 

  ﻓﺼﻞ دوم ﭘﮋوﻫﺶ ي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﻧﻈﺮي ﯽ ﻧﺎﻣﺒ – دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج  www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/مریم%20شمس/فصل%20دوم.pdf
  2 ژانويه 2013 ﭘﮋوﻫﺶ. ؛. در داﺧﻞ. و ﺧﺎرج ﮐﺸﻮر، در ﺑﺨﺶ ﭘﻨﺠﻢ ﻧﺘﯿﺠﻪ. ﮔﯿﺮي از ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. و ﻧﻬﺎﯾﺘﺎ در … ﺣﺮﻓﻪ. اي
  . ﻣﻮﺟﺐ. ورود. واژه. ﻫﺎي. ﻫﻮش. ﻋﺎﻃﻔﯽ. (. ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. ) ﺑﻪ. ادﺑﯿﺎت ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ. ﺷﺪ؛. ﻫﺮﭼﻨﺪ. ﻫﻨﻮز …. ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ اﺳﺖ
  ﻧﻪ ﻗﻀﺎوت درﺑﺎره ﺧﻮب ﯾﺎ ﺑﺪ ﺑﻮدن آﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻋﺒﺎرت ﺑﻬﺘﺮ ﻣﺪﯾﺮ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺗﻔﺎوت. ﻫﺎ را.


  [PDF] 

  اي داﻧﺶ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ روﯾﮑﺮد ﻧﻈﺮي ﺑﻪ 115  maaref.ac.ir/upload/Quarterly/ArticleFile/130029547231.pdf


  115. روﯾﮑﺮد ﻧﻈﺮي ﺑﻪ. داﻧﺶ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي. ﻣﻨﯿﮋه ﻋﺎﻣﻠﯽ. *. ﭼﮑﯿﺪه. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان ﺷـﺎﺧﻪ. اي از
  داﻧـﺶ اﺧـﻼق … ﻓﺼﻠﻨﺎﻣﻪ ﭘﮋوﻫﺸ. . ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﺎﻣﻪ اﺧﻼق، ﺳﺎل. . ﮑﻢ، ﺷﻤﺎره. ،4. ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن. 1388. 116 .1.
  ﻃﺮح ﻣﺴﺄﻟﻪ. اﺧﻼقاي را. « رﺷﺘﻪ. اي از ﻋﻠﻢ اﺧﻼق داﻧﺴﺘﻪ. اﻧﺪ ﮐـﻪ رواﺑـﻂ ﺷـﻐﻠﯽ را ﻣـﻮرد. ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ و
  ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار ﻣﯽ. دﻫﺪ. (». …… اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن اﯾﻦ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﮑﻞ ﯾﺎﻓﺖ و ﺑﺮﻃﺒﻖ آن ﻋﻤﻞ ﺻـﻮاب و درﺳـﺖ آن
  اﺳـﺖ ﮐـﻪ.  وزارت راه و شهرسازی > مسئولیت اجتماعی > حوزه شهری > اخلاق حرفه ای  www.mrud.ir/اخلاقحرفهای


  امروزه با توجه به همين مورد، در مفهوم جديد از اخلاق حرفه‌اي، به مسئوليت‌هاي اخلاقي بنگاه
  وسازمان اشاره مي‌شود که جامع‌تر از تعريف … مباني نظري اخلاق حرفه‌اي در اسلام


  [PDF] 

  ﻣﻌـــــــﺮﻓﻲ ﻛﺘــــــــﺎﺏ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﻤﺪﻥ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻭ ﺍﺳﻼﻡ – مجله رشد  www.roshdmag.ir/Roshdmag_content/media/article/2986.pdf
  4/ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎ. ﺩﻭﺭﻩ ﺷﺸﻢ/ ﺷﻤﺎﺭﻩ. ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺗﻤﻬﻴﺪ ﻣﻘﺪﻣــﻪ ﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﻳﮕﺮ ﻣﻘﺎﻟﺔ ﻧﺨﺴـﺖ. ﻣﻘــﺎﻻﺕ ﺍﺳــﺖ. ﺗﻌﺮﻳــﻒ
  ﺣﺮﻓﻪ ﻭ ﺗﻤﺎﻳــﺰ ﺁﻥ … ﻭﺟﻬﻲ (ﺑﻴﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺟﺎﻣﻌﺔ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ، ﭘﻴﺸﻴﻨﺔ. ﺍﺧــﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﻤﺪﻥ … ﻣﻲ
  ﺷــﻮﺩ ﻛﻪ ﺣﺎﺻﻞ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎﻱ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﻧﺎﺷــﻲ ﺍﺯ ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﺁﻥ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﺎﺳــﺖ. … ﺍﻣﺎﻧــﺖ ﺩﺍﺭﻱ ﺩﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺭﺍ
  ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﺩﺭ ﻣﻘﺎﻟﺔ …. ﺁﻭﺭﺩ ﺗﺎ ﺿﻤﻦ ﻣﺸــﺎﺭﻛﺖ ﺩﺭ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ، ﺗﺸﻜﻴﻼﺕ. ﺩﻧﻴﻮﻱ ﺍﻫﻞ
  ﺣﺮﻓﻪ …


  [PDF] 

  ﯽ ﯾ> > ی ی ﻼ – دوفصلنامه اسلام و مدیریت  im.rihu.ac.ir/article_351_8cf0ab295ea10bff310646b35802006a.pdf
  22 دسامبر 2013 ﺳﺖ، در دﻫﻪ اﺧﯿﺮ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺑﺴـﯿﺎری از ﺳـﺎزﻣﺎن … آورد. ﻣﺴﺌﻠﻪ اﺻﻠﯽ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫـﺎی اﺧـﻼق.
  ﺣﺮﻓﻪ. ای در ﺳﺎزﻣﺎن از دﯾﺪﮔﺎه ﻣﺒﺎﻧﯽ … دﯾﺪﮔﺎه ﻣﺒﺎﻧﯽ. و ﻣﺘﻮن اﺳﻼﻣﯽ و ﮐﺎرﺑﺴﺖ اﯾﻦ ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫﺎ در ادﺑﯿﺎت ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ
  ﻫﺴﺘﯿﻢ. ﯿ >. ﭘﮋوﻫﺶ در …… ﻧﻈﺮﯾﻪ اﺳﺖ. 1. ﻫﻤﺎن ﭼﯿﺰی ﮐـﻪ اﻣـﺮوزه ﮔﻤﺸـﺪه اﺻـﻠﯽ ﺟﺎﻣﻌـﻪ ﻣـﺎ. وﯾـﮋه ﺑـﻪ ،.
  ﻣﺠﻤﻮ. ﻋﻪ …. ای ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ، اراﺋـﻪ ﮔﺮدﯾـﺪ و آﺛـﺎر اﯾـﻦ ﻣﺆﻟﻔـﻪ.  اصلی/جایگاه اخلاق حرفه ای در پژوهش (با تاکید بر پژوهش های حقوق …  imj.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object…ID…


  هدف و زمینه : اخلاق پژوهش، شاخه ای از اخلاق حرفه ای است و به اصول اخلاقی ای که … ها ی
  آموزشی در هر ملیت و جامعه ای تر بیت و پرورش انسانهایی توانا در امور پژوهشی و
  تحقیقی است. …. درنهایت در میان انبوه نظریه ها و آرایی که در حوزه محافظت از ارزش های
  اخلاقی در … همچنین می باید زمینه های تعارض شخصی مانند نظام های ارزشی دینی و حرفه
  ای مورد …


  [PDF] 

  وﮐﺎر: ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و روﯾﮑﺮدﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺸﯽ روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯽ ﺑﻪ ﮐ  jead.gau.ac.ir/article_3303_9682f4d8f3b455438727667a61ce551d.pdf


  9 آوريل 2016 ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ. ﻣﺤ. ﺘﻮاي اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ،. ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎي ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ،
  ارزش … :ي. اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ، اﺧﻼق ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر، روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯽ، ﺗﻮﺳﻌﻪ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ. ﻣﻘﺪﻣﻪ …. اﯾﻦ روﯾﮑﺮد.
  اﻣﺮوزه در ﻋﺮﺻﻪ ﺗﺠﺎرت و ﺻﻨﻌﺖ در ﻗﺎﻟﺐ ﻣﻔﺎﻫﯿﻤﯽ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ. ” اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي.


  [PDF] 

  بررسی اخلاق پزشکی با رویکرد اسلامی.  mehr.tums.ac.ir/…/ba4cb136-646a-4738-a000-fe5ad839dcfa.pdf
  اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ. اﺳﻼﻣﻲ ﺗﺪوﻳﻦ. ﺷﺪه اﺳﺖ . :ﻫﺎ ﻳﺎﻓﺘﻪ. ﻧﺘﺎﻳﺞ. آﻧﭽﻪ در. اﻳﻦ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺒﺎﻧ. ﻲ اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ
  اﺳﻼﻣﻲ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﺷﺪه. اﺳﺖ، ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺒﺎﻧﻲاﺧﻼق؛ اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ؛ اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ؛ اﺻﻮل اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ؛ ﻣﺒﺎﻧﻲ
  اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ … ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ اﺻﻮل اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﺳﺖ. ﻛﻪ ﻗﺒﻞ از اﻧﺠﺎم ﻫﺮ ﻓﻌﻠﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ داﻧﺴﺘﻦ و. ﻓﺮاﮔﻴﺮي
  درﺳﺖ و. ﻛﺎﻣﻞ آن … ﺟﻨﺒﻪ ﻧﻈﺮي و ﻋﻤﻠﻲ اﺳﺖ … درﺑﺎره ﻣﺴﺎﺋﻞ، ﻣﺸﻜﻼت و ﻣﺒﺎﺣﺚ اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﻴﻄﻪ ﻃﺐ و
  ﻣﺮاﻗﺒﺖ.  تعریف اخلاق حرفه ایاخلاق حرفه اي  www.methics.loxblog.com/…/تعریف%20اخلاق%20حرفه%20ای.htm
  اخلاق حرفه ای، مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و
  گروهها را تعیین می کند در … مباني اخلاق حرفه اي و انتظارات اجتماعي عبارتند از: 1.  مبانی نظری و پیشینه پژوهش امید به زندگی (فصل 2) – ایران فایل  fileng.ofmas.ir/product-443928-مباني-و-پيشينه-اميد-به-زندگي.aspx


  مبانی نظری و پیشینه پژوهش اُمید به زندگی در 36 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت
  doc … 2-2٧ جمع بندی پیشینه ی داخلی و خارجی درباره اُمید به زندگی: منابع …


  [PDF] 

  ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﺮان آﻣﻮزﺷ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﺪ ی ﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ – آینده پژوهی مدیریت  jmfr.srbiau.ac.ir/article_5979_67e6c2c948e502295621a363d2aabfe2.pdf
  . ﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ. ی. ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﺪ. . ﺮان آﻣﻮزﺷ. . ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ. ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮان و اراﺋﻪ. . ﮏ اﻟﮕﻮ. ی. ﻣﻨﺎﺳﺐ
  ﺟﻬﺖ … ﻧﻤﺎﯾﺪ، ﻟﺬا ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ﭘﮋوﻫﺶ در ….. ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. ای در ﻣﺤﯿﻂ …  دانلود پیشینه تحقیق و پژوهش درباره افسردگي  www.iranprojhe.com/…مبانینظری/698-دانلود-پیشینه-تحقیق-و-پژوهش-درباره-افسردگي.html


  دانلود پیشینه تحقیق و پژوهش درباره افسردگي: خسروي (1376) نيز در ايران در
  پژوهشي … کازیونا (2004) در مطالعه ي رابطه ي بين طرح واره ها و اضطراب، علايم
  اضطرابي را به … دانلود مقاله مبانی نظری دیدگاه ژان پیاژه درباره اخلاق حرفه ای با
  پیشینه پژوهش …  اخلاق حرفه‌اي فراتر از مسئوليت است – شورای عالی انقلاب فرهنگی  sccr.ir/Pages/?current=news&gid=30&Sel=714672


  19 آگوست 2014 اخلاق حرفه ای … به طور عام، مباني اخلاق حرفه‌اي و انتظارات اجتماعي برخاسته از آن
  عبارتند از: … برابر رفتار حرفه‌اي و شغلي خود به عنوان صاحب يك حرفه، شغل و يا
  پست سازماني. … مسئوليت هم مربوط به تك‌تك افراد و شهروندان است که برابر ارزش‌هاي
  مورد قبول خود در …. اين سه حيطه عبارتند از: آموزش، پژوهش و عرضه خدمات.  بایگانی‌ها پیشینه – sk3  sk3.ir/tag/پیشینه


  توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  تجربی با استفاده از داده های مقطعی از 289 حرفه ای از دو نوع گروه مورد آزمایش قرار
  گرفت . …. لوداهل و کیچنر (١٩٦٥) واژه ی دلبستگی شغلی را به عنوان درونی کردن ارزش
  خوبی و …. به طور قابل توجهی افزایش اصول اخلاقی نیروی کار و کاهش تغییر شغل
  اختیاری …


  [PDF] 

  ارائه الگوی توسعه اخلاق حرفه‌ای در سازمان‌های ورزشی – فصلنامه اخلاق در …  ethicsjournal.ir/article-1-535-fa.pdf


  13 فوریه 2017 ﻫﺎ ﻣﻮرد ﺗ. ﺄ. ﮐﯿﺪ ﺑﺎﺷﺪ، ﻟﺬا ﻫﺪف از ﭘﮋوﻫﺶ اراﺋﻪ اﻟﮕﻮي ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي در ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎي ورزﺷﯽ ﺑﻮد.
  ….. ي داراي ﺳــﺎﺑﻘﻪ ﺑــﺎﻻﺗﺮ از. 11. ﺳــﺎل و ﺑــﯿﺶ از … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ.  فروشگاه مستر فایل – مطالب ارسال شده توسط masterfile  masterfile.rozblog.com/user-masterfile/page/5
  27 آوريل 2017 ذخیره شده مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی تبلیغات دهان به دهان. …. که اخبار
  دهان به دهان حرفه ای و تجربی ، ساختار داخلی ، رابطه داخلی ، نگرش …


  [PDF] 

  اي اﻋﻀﺎي اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ ﺎي اﺻﻠﯽ ﻫ ﻫﺎ و ﻣﺆﻟﻔ – فصلنامه آموزش و …  istd.saminatech.ir/WebUsers/istd/…/139411171555421047-F.pdf


  11 آوريل 2015 ﺑﺮرﺳﯽ ﺣﯿﻄﻪ. ﻫﺎ و ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫ. ﺎي اﺻﻠﯽ. ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي. ﻫﯿﺌ. ﺖ ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ و …
  ﻧﻈﺮان و ﻣﺤﻘﻘﯿﻦ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ آﻣﻮزﺷﯽ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺧﺎص واﻗﻊ ﺷﺪه اﺳﺖ. … ﺑﺮاي ارﺗﻘﺎي. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي
  ﻫﯿﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ. داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ ﺑﻄﻮر ﻋﺎم و در ﺑﻌﺪ آﻣﻮزش ﺑ … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ.


  [PDF] 

  ﺑﺎ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺑﺮ وﻇﺎﯾﻒ و ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﻫﺎ : اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ اي در ﮐﺘﺎﺑﺪ – شمسه: نشریه …  shamseh.aqr-libjournal.ir/article_50014_3d670ffbc03b1187f7c7757682eafb49.pdf


  آﺑﯿﻨﻪ ﺋ. ﯽ1. ﭼﮑﯿﺪه. ﯾﮑﯽ از ﻣﻔﺎﻫﯿﻢ ﺷﺎﯾﻊ در ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺧﻼق، ﻣﻔﻬﻮم ﻣﺴﻮوﻟﯿﺖ اﺳﺖ . ﻣﺴﻮوﻟﯿﺖ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎي درﻣﻌﺮض
  ﺑﺎزﺧﻮاﺳﺖ ﺑﻮدن اﺳﺖ و ﺑﺎ وﻇﯿﻔﻪ و ﺗﮑﻠﯿﻒ … ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺎرﯾﺨﯽ و ﻧﯿﺰ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺧﻮد از اﺻﻮل
  ﮐﺎري و اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ اياﺧﻼﻗﯽ و ﻋﺮﺿﻪ ﻧﻈﺮﯾﻪ اي ارزﺷﯽ ﺑﺮاي ﺗﺒﯿﯿﻦ آن اﺳﺖ و ﻫﺪف آن ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ و ﺑﯿﺎن
  اﺳﺎﺳﯽ ﺗﺮﯾﻦ اﺣﮑﺎم اﺧﻼﻗﯽ درﺑﺎره …. ﺑﻪ ﻃﻮرﺧﺎص ﺗﺮ، داﻧﺶ اﻃﻼع رﺳﺎﻧﯽ ﻋﺮﺻﻪ اي از ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺣﺮﻓﻪ اي و
  ﭘﮋوﻫﺶ.  SID.ir | اصول اخلاق حرفه اي در آموزش  fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?id=178856
  دانلود رایگان متن کامل مقاله علمی پژوهشی اصول اخلاق حرفه اي در آموزش. … معلم بوده و
  در آن استانداردهاي اخلاقي اساتيد در دو نقش آموزشي و تربيتي مورد بررسي قرار
  گرفته است. … بر اساس مباني اخلاق حرفه اي معلمي، يک استاد در دو بعد بايد خود را
  ملزم به …  تاریخچه اخلاق حرفه ای – دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی  nkums.ac.ir/index.aspx?Catid=3837


  تاریخچه اخلاق حرفه ای. در ایران · در جهان · جستجو · آزمون عملی احیا قلبی – ریوی ب (
  ۶۰۴۱ بازدید). شروع ثبت نام پنجمین المپیاد ع (۵۶۲۶ بازدید). پنجمین المپیاد علوم …  اخلاق| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری – پارس پروژه  https://parsproje.com/component/search/?searchword=اخلاق…exact


  فارسی رشته مدیریت 2015: راهی به سمت رفتار غیر اخلاقی حامی سازمانی: تعیین …
  پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد مکاتب اخلاقی فهرست مطالب مکاتب اخلاقی 2
  2.2. …. PMD62-اخلاق حرفه ایمبانی و چارچوب نظری پیشینه تحقیق داخلی و خارجی …


  [PDF] 

  ﻣﻘﺎﻟﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ  jha.sums.ac.ir/article_16914_c3a0fbe963f067cbcf25cdec274e1e6f.pdf


  . را ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﺷﺮط ﺑﻘﺎ. ي. ﻫﺮ ﺣﺮﻓﻪ در ﻧﻈﺮ ﻣ. ﺪﻧﺮﯿﮔﯽ . )2(. ﻣﺴﯾا. ﺄﻦ. ﻟﻪ ﺑﻪ و. . ﮋه در ﻣﻮرد ﺣﺴﺎﺑﺮﺳ. ….
  ﺑﺮﺧﯽ ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎ ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ رﻓﺘﺎر اﺧﻼﻗﯽ. ﻣﯽ. ﺗﻮاﻧﺪ از آﯾﯿﻦ. رﻓﺘﺎر ﺣﺮﻓﻪ. اي ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺑﭙﺬﯾﺮد. ﺑﻪ ﻋﻨﻮان …
  ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﻈﺮ ﺑﻪ اﻫﻤﯿﺖ اﺧﻼق در ﺣﺮﻓﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮﺳﯽ،. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﺑﺴﯿﺎري در اﯾﻦ زﻣﯿﻨﻪ در ﺧﺎرج از ﮐﺸﻮر.  دکتر مریم نظری | چرا نتیجه می‌گیریم «پژوهش من پیشینه ندارد»؟  maryamnazari.com/پژوهش-من-پیشینه-ندارد-چرا-این-عبارت-غ/
  1 ژانويه 2016 چرا نتیجه می‌گیریم «پژوهش من پیشینه ندارد»؟ on دکتر مریم نظری … موافق نیستم،
  امکان دارد مسئله ای برای پژوهشگر واضح و مبرهن باشد و حتی در جامعه هم … جستجوی
  پیشینه پژوهش می‌روند نه با دانش موضوعی‌شان از مبانی نظریِ – دور و نزدیک – موضوع.
  … بنابراین اگر پژوهش ما درباره موضوعی مانند سواد اطلاعاتی است باید …  مجله پژوهش های معماری اسلامی  jria.iust.ac.ir/


  1- جایگاه حکمت نظری و عملی اسلام، در فرآیند خلق آثار هنری، معماری و مسائل … 14-
  فقه و حقوق معماری و شهرسازی، اخلاق حرفه ای و اصول و مبانی اجتهاد هنری و حرفه ای.


  [PDF] 

  ﭼﻜﻴﺪﻩ – Science Cultivation  www.sciencecultivation.ir/far/pdf/sc02/2-4.pdf
  ﺍﺧــﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭ، ﺍﺩﺏ ﻭ ﻋﻤﻞ ﺷــﺨﺺ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻛﺎﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺍﺳــﺖ. ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﺪ … ﻋﻠﻢ
  ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ، ﺗﺄﺛﻴﺮ ﭼﺸﻢ ﮔﻴﺮﻱ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎ. ﻭ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ. ﺑﻬﺮﻩ ﻭﺭﻱ ﺭﺍ
  ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ، … ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﺷــﺘﺎﺭ، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺩﻳﺪﮔﺎﻩ ﻧﻈﺮﻳﻪ ﭘﺮﺩﺍﺯﻫﺎ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺧﻼﻕ، ….. ﺗﺪﻭﻳﻦ ﻣﻨﺸــﻮﺭ ﺍﺧﻼﻗﻲ
  ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺑﺮﮔﻴﺮﻧﺪﻩ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﻱ …. ﺑﺎﻭﺭﻫــﺎ، ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻳﺎ ﭘﻴﺸــﻴﻨﻪ ﻓﺮﺩ ﻳﺎ ﮔﺮﻭﻫﻰ ﻣﺨﺎﻟــﻒ ﻭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺑﺎ. ﻣﺎ
  ﺑﺎﺷــﺪ.  اخلاق حرفه اي؛ ضرورتي براي سازمان /دکتر علی نقی امیری – اصول زندگي  madibnia.blogfa.com/post-220.aspx
  23 ا کتبر 2015 از اين رو، کوشيده اند به تحقيقات درباره اخلاق حرفه اي جايگاه ويژه اي ….. ک: منيژه،
  عاملي، بررسي مباني نظري اخلاق حرفه اي در اسلامي ….. چنين رهيافتي پيشينه طولاني
  در سنت شرقي و غربي دارد. … در حوزه اخلاق حرفه اي پديدارشناسي نتوانست الگوهاي
  پژوهشي قابل اجرا به …. در پرتو اصول زندگی در حیات طیبه ی الهی .  مبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه ای  ininline.ir/product-205397-مبانينظري-و-پيشينهاخلاقحرفهاي.aspx


  مبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه ای. … به طور کلی واژه ی اخلاق با استانداردهای مربوط
  به درست و غلط بودن رفتارها سر و کار دارند. تعاریف مختلفی از اخلاق به عمل آمده …


  [PDF] 

  راﺑﻄﻪ اﺧﻼق ﻛﺎر ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ و اﺳﺘﺮس ﺷﻐﻠﻲ ﻛﺎرﻛﻨﺎن در ﺳ  www.ensani.ir/storage/Files/20170314052609-10022-38.pdf
  ﻫﺪف اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ادراﻛﺎت ﻛﺎرﻛﻨﺎن از اﺑﻌﺎد اﺧﻼق ﺣﺎﻛﻢ ﺑﺮ ﻛﺎر ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ و … ﮔﺮدآوري
  ﺷﺪه ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺿﺮﻳﺐ ﻫﻤﺒﺴﺘﮕﻲ و ﺗﺤﻠﻴﻞ ﭼﻨﺪ ﻣﺘﻐﻴﺮي ﻣـﻮرد ﺗﺠﺰﻳـﻪ و ﺗﺤﻠﻴـﻞ ﻗـﺮار. ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ … ي ﻛﻠﻴﺪي. : اﺧﻼق
  ﻛﺎر، رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ، اﺳﺘﺮس ﺷﻐﻠﻲ ،ﺳﺎزﻣﺎن آﻣﻮزش ﻓﻨﻲ وﺣﺮﻓﻪ اي . -1. اﺳﺘﺎدﻳﺎر … داﺷﺘﻪ ﺗﺎ در ﺟﺴﺘﺠﻮي
  ﻣﺒﻨﺎﻫﺎي ﻧﻈﺮي در اﻳﻦ راﺑﻄﻪ ﺑﻮده. و ….. ﺑﺮرﺳﻲ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ در اﻳﺮان ﻧﻴﺰ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ در ﭘﻲ داﺷﺘﻪ اﺳﺖ. ﺑ.
  ﺮاي.


  [DOC] 

  مبانی نظری و پیشینه تحقیق – دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند  www.iauzar.ac.ir/fa/images/pajuheshi/resume/…/khodkoshi.docx


  ( ستوده ، 1383) که از میان موضوع های فوق ، خود کشی ، موضوع مورد مطالعه ما می باشد.
  خود کشی گونه ای از کجروی های اجتماعی است. زیرا در چارچوب اصول و قواعد اخلاقی و …  اخلاق حرفه‌ای در مدیریت – خبرگزاری فارس  www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920408000662
  30 ژوئن 2013 اخلاق حرفه‌ای یکی از زمینه‌های دانش مدیریت به‌شمار می‌رود اما همه نظریه‌‌های مدیریت …
  سازمان‌ها از سوی افراد مربوط است که می‌تواند در اخلاق حرفه‌ای مدیریت مورد توجه قرار … و
  پژوهشی «ترویج اخلاق در سازمان» است؛ بنابراین ترویج اثربخش اخلاق در … یک حرفه
  می‌پردازد؛ بنابراین بحث اخلاق در مدیریت به‌لحاظ نظری بر مفاهیم …


  [PDF] 

  اصل مقاله (6930 K) – مدیریت برند  bmr.alzahra.ac.ir/article_2720_ba9dc81d469ebada2b9d20155918e37a.pdf


  ۲- مبانی نظری. ۲- ۱- پیشینه … طبق یافتههای این پژوهشی، فرایند شکل گیری و خلق
  هویت برند شبکه مورد. مطالعه در ذهن … چان-المستد (۲۰۰۸) در پژوهشی با عنوان «بررسی
  پیشینه و تاثیر تصویر برند برای … تصمیم گیری مبتنی بر هویت برند است که
  هر دو جنبه ی حرفهای و تجاری رسانه ….. ۷ ۲۹ نحوهی رعایت اخلاق حرفه ای رسانه ای زیاد.


  [PDF] 

  ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ﺗﺠﺎرب اﺳﺎﺗﻴﺪ اﺧﻼق ﻫﻮﻳﺖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ درﺳﻲ اﺧﻼق ﭘﺰ :  journals.sbmu.ac.ir/en-me/article/download/12783/9658


  اي. در اﻳﻦ. ﺣﺮﻓﻪ ﻇﻬﻮر ﻛﺮد. ه اﺳﺖ . در واﻗﻊ. اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ. داﻧﺸﻲ ﻣﻴﺎن رﺷﺘﻪ. ا. ي اﺳﺖ ﻛﻪ. ﻃﻲ. 30. ﺳﺎل.
  اﺧﻴﺮ رﺷﺪ. ﻓﺰاﻳﻨﺪه …. ﺑﺮ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي درﺑﺎره ﻣﺴﺎﺋﻞ، ﻣﺸﻜﻼت و ﻣﺒﺎﺣﺚ اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﻴﻄﻪ ﻃﺐ و. ﻣﺮاﻗﺒﺖ …
  اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﺪﺳﺖ آﻳﺪ . روش ﭘﮋوﻫﺶ. : اﻳﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻳﻚ ﭘﮋوﻫﺶ ﻛﻴﻔﻲ اﺳﺖ. ﻛﻪ. داده. ﻫﺎ. ي آن از ﻃﺮﻳﻖ. «
  ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ.  مبانی نظری وپیشینه تحقیق | کرمان پژوهش  https://pajooheshk.ir/category/مبانینظری-تحقیق/


  1 روز پیش مبانی نظری وپیشینه تحقیق دیدگاه‌ها برای پیشینه نظام پیشنهادات …. ۲-
  ۱-۲- مولفه های سرمایه روانشناختی ۲-۱-۳- مدل مداخله ای و برنامه ی آموزشی لوتانز ۱۶ …  پیشینه ومبانی نظری تحقیق رویکردهای عمده در فلسفه اخلاق(اخلاق حرفه  ll9.ir/tag/ای


  نظر مراجع در مورد سیستم های فروش شبکه ای و رد دلایل موجود مبنی بر عدم آگاهی مراجع
  ….. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  در اینجا میتوان به بیان انواع رویکردهای مطرح در فلسفه ی اخلاق که عبارتانداز: …  بررسی رابطه بین اخلاق حرفه ای و هوش معنوی در مدیران دبیرستان های …  download-thesis.com/…/بررسی-رابطه-بین-اخلاقحرفهای-و-هوش-معنو/


  1-7-2- تعریف نظری هوش معنوی فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش …. اولین
  وظیفه ی اخلاق حرفه ای،رشد وتوسعه قوانین بر پایه ی اخلاق در شغل مورد نظر است. در
  همین …


  [PPT] 

  اخلاق حرفه ای  ta.mui.ac.ir/sites/ta.mui.ac.ir/files/akhlagh.ppt


  اخلاق حرفه ای،مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و
  گروهها را تعیین می کند (احد فرامرز … رفتار هاي متفاوت ارزش ها ي فردي و سازماني …
  بیمارستان باید اطلاعات مورد نیاز بیمار در زمینه ضوابط، قوانین ، هزینه های قابل
  پیش بینی ، ضوابط بیمه و … بیمار حق دارد که از همکاری در برنامه‌های پژوهشی امتناع
  کند.  دانلود جدیدترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش هوش اخلاقی – فایل …  www.fileshope.ir/دانلود-جدیدترین-فایل-مبانینظری-و-پیش-67/


  29 جولای 2017 فروشگاه فایل ادبیات و پیشینه تحقیق درباره هوش معنوی ….. مبانی نظری و پیشینه
  پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دسته بندی علوم انسانی فرمت فایل …


  [PDF] 

  نقش میانجی عدالت سازمانی در تبیین ارتباط بین سبک رهبری اخلاقی  journal.irphe.ir/article-1-3226-fa.pdf


  ي. ﮐﻮﮐﺮان ﺗﻌﺪاد. 302. ﻧﻔﺮ ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان ﻧﻤﻮﻧﻪ اﻧﺘﺨﺎب ﺷﺪﻧﺪ. روش ﻧﻤﻮﻧﻪ. ﮔﯿﺮي ﻃﺒﻘﻪ. اي ﻣﺘﻨﺎﺳـﺐ ﺑـﺎ ﺣﺠـﻢ ﺑـﻮد.
  ﺑﺮاي ﮔﺮدآوري داده …. را از ﺷﻐﻞ و ﺣﺮﻓﻪ ﺧﻮﯾﺶ اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ. دﻫﺪ. (. Mosadegh ….. ﺑﺎ ﻣﺮور ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي
  و. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ در. ﺑﺎره. ﺳﺒﮏ رﻫﺒﺮي. اﺧﻼﻗﯽ ﻣﺪﯾﺮان، ﻋﺪاﻟﺖ. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و. ﺳﮑﻮت. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﮐﺎرﮐﻨﺎن، اﺑ.  مقاله مدرسه و نقش آن در تربیت دینی دانش آموزان | استان قم  qom.cbo.ir/…/مقاله-مدرسه-و-نقش-آن-در-تربیت-دینی-دانش-آموزان-0


  5 آوريل 2016 این پژوهش نشان می‌دهد که معلم، برنامه درسی و گروه دوستان و هم کلاسی ها در تربیت … «
  دین مجموعه ای از آموزه های نظری درباره جهان و انسان و آفریدگار این دو و هنجارهای اخلاقی و
  … هدف تربیت اخلاقی را می‌توان در دو مورد خلاصه کرد: ….. اگر در برنامه درسی مدارس
  آموزش‌های دینی جایی نداشته باشد و تنها به تربیت علمی و حرفه ای دانش …  اخلاق حرفه‌ای؛ ضرورتی برای سازمان – هنرمعماری آنلاین  aoaonline.ir/اخلاقحرفه‌اي؛-ضرورتي-براي-سازمان/


  13 ژوئن 2017 از این‌رو، کوشیده‌اند به تحقیقات درباره اخلاق حرفه‌ای جایگاه ویژه‌ای بدهند؛ …. چهار
  نظریه نخست در واقع اصول راهبردی اخلاق را ملاک نهایی می‌انگارند، اما در …. ی) تهیه و
  تدوین منشور اخلاقی مربوط به سازمان با مشارکت همه اعضای سازمان؛۳۸ …. ویژه در حوزه
  اخلاق حرفه‌ای پدیدارشناسی نتوانست الگوهای پژوهشی قابل اجرا به میان آورد.  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |45965| دانلود  download.rspf.ir/download/45965/html


  17 سپتامبر 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …


  [PDF] 

  مدل‌یابی ارتباط بین اخلاق حرفه‌ای و معنویت در کار با مسؤولیت اجتماعی  ijnv.ir/article-1-220-fa.pdf


  این مطالعه به بررسی مدل ارتباط بین اخالق حرفه ای و معنویت در کار با مسؤولیت هدف:
  اجتماعی در میان …. رســالت آن ارائه ی خدمات مورد نیاز بهداشتی، مراقبتی درمانی و.
  توانبخشی در … مرور مبانی نظری و پیشــینه تحقیقاتی حاکــی از ارتباط اخالق. حرفه
  ای و … پایایی پرسشــنامه معنویت در کار در پژوهش های قبلی بررسی و. تأیید شد و
  مقدار …  پژوهه » تفاوت مقاله علمی-پژوهشی با علمی-ترویجی  pajooheh.ir/تفاوت-مقاله-علمی-پژوهشی-با-علمی-ترویجی/


  تفاوت مقاله های علمی پژوهشی با ترویجی یک مقاله علمی ترویجی یا مرور ادبیات،
  اطلاعات منتشر … عنوان ؛اسامی نویسندگان ؛چکیده؛ بدنه مقاله شامل مقدمه،پیشینه
  تحقیق؛ روش تحقیق؛ … به لحاظ اخلاق حرفه ای نباید وقت خواننده بی جهت تلف شود. …
  بکار رفته در پژوهش، پیشنه پژوهش مورد بحث قرار می گیرد که شامل مبانی نظری و
  تحقیقات …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |36516| ادیکوشاپ  edicoshop.ir/article/36516


  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به …  مبانی نظری پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی: اخلاق حرفه ای  4fileshop.ir/product/مبانینظریایان-نامه-اخلاقحرفهای/


  اخلاقیات ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با ارزشها دارند و ابزاری مستند که ارزشها را به
  عمل تبدیل می‌کنند. اخلاق یعنی رعایت اصول معنوی و ارزشهایی که بر رفتار شخص …


  [PDF] 

  « ﮔﺎﻧﺔ اﺧﻼق در ﭘﮋوﻫﺶ اﻳﺮان راﻫﻨﻤﺎﻫﺎي ﺷﺶ » ﺑﺮرﺳﻲ اﻧﺘﻘﺎد  hbi.ir/ethics/learn/article/299.pdf
  و اﻧﮕﻴﺨﺘﻪ، ﻳﻜﻲ از وﺟﻮه رﻋﺎﻳﺖ اﺧﻼق در ﭘـﮋوﻫﺶ. ﻫـﺎي. ﻧﻈﺮي اﺳﺖ . ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮ، ﺑﻪ وﻳﮋه آﻧﻜـﻪ در ﻋﻠـﻮم
  اﻧـﺴﺎﻧﻲ. ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻣﻲ … ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ اﺧﻼﻗﻲ ﻗﺮار ﮔﻴﺮﻧﺪ . ﺑﻪ اﻳﻦ ﺗﺮﺗﻴﺐ،. « اﺧـﻼق. در ﭘﮋوﻫﺶ. » ﺑﻪ ﻋﻨـﻮان
  ﺷـﺎﺧﻪ. اي ﻣﻬـﻢ و ﭘـﺮ ﻣﻨﺎﻗـﺸﻪ از …. ي. ﻋﻠـﻮم ﭘﺰﺷـﻜﻲ اﺳـﺖ ﻛـﻪ. ﺑﺮاﻧﮕﻴﺰﻧﺪ. ة. ﻣﺴﺎﺋﻞ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن اﺧﻼﻗﻲ و ﺣﻘﻮﻗﻲ
  ﻫﺴﺘﻨﺪ . اﻳﻦ. ﺷﺶ ﺣﻮزة ﭘﮋوﻫﺸﻲ ﻋﺒﺎرت. اﻧﺪ از. : . 1 …. اﻓﺰون ﺑﺮ اﻳﻦ، ﺗﺄﻣﻞ در ﻣﺒـﺎﻧﻲ …. ﺣﺎﻣﻴﺎن ﭘﮋوﻫﺶ،
  واﺑـﺴﺘﮕﻲ ﺣﺮﻓـﻪ.  مديريت اخلاق حرفه اي به شيوه جوانمردان – اطلاعات حکمت و معرفت  www.ettelaathekmatvamarefat.com/new/index.php?…
  18 مارس 2014 هنگامي که با عنوان کتاب شما «مديريت اخلاق حرفه اي در سازمان به شيوه جوانمردان» …
  درباره تعريف مديريت مي‌توان دو رويكرد داشت: الف) رويكرد تاريخي كه … اين هنجارها
  سخن مي‌گويد و هم به معناي فلسفه اي كه علم اخلاق را موضوع پژوهش خود قرار مي‌دهد. ….. که
  فاقد مباني نظري کافي براي تدوين هرگونه فرضيه و آزمون آن هستند “.  اخلاق حرفه ای در حسابداری  professional-ethics.blogfa.com/post/9


  در این مقاله، ابتدا چند نکته درباره اخلا‌ق و آئین رفتار بطور اعم گفته می‌شود؛ بعد، ….
  در اين زمينه مسئله ي اساسي حسابرسان اين است كه آيا آنان در مقابل اشخاص ثالث …. با
  توضیحات نسبتاً مفصل بالا، در اینجا مبانی نظری و ضوابط عمومی آئین رفتار
  حسابداران حرفه‌ای شامل موارد زیر ….. موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی،  تحقیق درباره اخلاق و – مرجع خبری  amziel24.com/news/تحقیق-دربارهاخلاق


  چگونه در محیط مدرسه افکار دیگران را تحمل کنیم و با چه سبکی می‌توانیم اخلاق ….
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و نظریه های اخلاق و اخلاق حرفه ای (فصل 2) …
  اختصاصی از اینو دیدی تحقیق درباره ی ازدواج آسان در پرتو اخلاق ی با و پر سرعت .


  [PDF] 

  « اﺧﻼق ﻓﻨﺎوري اﻃﻼﻋﺎت » ﻃﺮاﺣﻲ درس ﺑﺮاي داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن ﻋﻠﻮم ﺗﺮ  criticalstudy.ihcs.ac.ir/article_1844_565bfebf33f3f80e10692b0f3779b1ab.pdf
  23 آوريل 2015 ﻫﺪف اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﻃﺮاﺣﻲ درس اﺧﻼق ﻓﻨﺎوري اﻃﻼﻋﺎت ﺑﺎ اﺳـﺘﻔﺎده از ﻧﻴﺎزﺳـﻨﺠﻲ. داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن و ﺗﻌﻴﻴﻦ … ﻣﺒﺎﻧﻲ.
  دﻳﻨﻲ. ﻣﺎ. ﺑﻪ. اﺧـﻼق. ﺑـﻪ. ﺻـﻮرت. ﻋـﺎم. ﺑـﻪ. ﻋﻨﻮان. رﺳﺎﻟﺖ. ﭘﻴﺎﻣﺒﺮان. اﺷﺎره. ﺷﺪه. اﺳﺖ، ﻫﻤﺎﻧﻄﻮر …. ﻫﺎي ﺣﺮﻓﻪ.
  اي ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ ﻗﺮار داده اﺳـﺖ،. ﻧﺘﻴﺠﻪ. ي اﻳﻦ. ﭘﮋوﻫﺶ اﺳﺘﺨﺮاج ﺳﻪ ﻣﻮﺿﻮع اﺳﺎﺳﻲ اﺳـﺖ ﻛـﻪ ﺑـﻪ ﻧﻈـﺮ
  ﺗﻜﻨﻮﻟﻮژﻳﺴـﺘﻬﺎي. ﺣﺮﻓﻪ ….. اي و ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ آﻣﻮزش آداب ﻓﻨﺎوري، آﻣﻮزش ﻣﺒﺎﺣـﺚ ﻧﻈـﺮي اﺧـﻼق.  اخلاق در سازمان – پایگاه مقالات علمی مدیریت  system.parsiblog.com/Archive48489.htm
  1 سپتامبر 2012 عنوان مقاله: عوامل تاثیرگذار بر رفتار اخلاقی کارکنان در سازمان … بیان مسئله و
  ادبیات نظری تحقیق؛ ضرورت و اهمیت اخلاق از دیدگاه اسلامی تشریح شده …. این پژوهش
  درباره رابطه عدالت و تعهد سازمانی در شرکت مهندسی و توسعه گاز … چکیده: مقاله حاضر
  به ابعاد و آثار تحویلی‌نگری در اخلاق حرفه‌ایمبانی سازمان ومدیریت


  [PDF] 

  بررسی مبانی اخلاق پزشکی در اندیشه شیعی با تکیه … – دانشور پزشکی  daneshvarmed.shahed.ac.ir/article-1-42-fa.pdf


  ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻫﺪف ﺗﺤﻘﻴﻖ و ﻣﺎﻫﻴﺖ آن، ﻣﻮاد ﭘﮋوﻫﺶ ﺷﺎﻣﻞ، ﺑﺮرﺳﻲ ﻣﻬـﻢ. ﺗـﺮﻳﻦ. ﻣﻨﺎﺑﻊ اﺳﻼﻣﻲ … ﺑﺮرﺳﻲ ﻣﺒﺎﻧﻲ
  اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ در اﻧﺪﻳﺸﻪ ﺷﻴﻌﻲ ﺑﺎ ﺗﻜﻴﻪ ﺑﺮ آﻳﺎت ﻗﺮآن ﻛﺮﻳﻢ و اﺣﺎدﻳﺚ ﻧﻬﺞ اﻟﺒﻼﻏﻪ. دوﻣﺎﻫﻨﺎﻣﻪ ﻋﻠﻤﻲ. -. ﭘﮋوﻫﺸﻲ
  ﺷــﻮد . ﻣﻘﺼــﻮد از اﺧــﻼق ﺣﺮﻓــﻪ. اي،. ﺎﺗ. ﻣﻞ درﺑﺎره اﺑﻌﺎد اﺧﻼﻗﻲ ﻣﺴﺎﺋﻞ و ﻣﻮﺿﻮﻋﺎﺗﻲ اﺳﺖ ﻛـﻪ. ﺑﻪ ﻣﺸﺎﻏﻞ
  ﺧﺎص ….. ي ﺧﺎﺻﻲ. ﺗﻨﻈﻴﻢ ﺷﺪه. اﻧـﺪ و در ﺟﻬـﺖ ﺧﺎﺻـﻲ در. ﺣﺮﻛﺖ. ﻫﺴﺘﻨﺪ. آﻳﺎت و رواﻳﺎت ﮔﺰارش ﻣﻲ. دﻫﻨﺪ. ،.
  ﺧﺪاوﻧﺪ.  رابطه بین فرهنگ سازمانی و تعهد کاری حسابرسان  faar.iauctb.ac.ir/article_525414.html


  اخلاق حرفه ای، رفتارهای حرفه ای و تعهد کاری حسابرسان می تواند تحت تاثیر عوامل
  مختلفی … مورگان معتقد است که فرهنگ هر سازمان یکی از عوامل عمده ی اثرگذار بر
  عملکرد آن است (مورگان[ii]، 1997) . …. 3- مبانی نظری و فرضیه های پژوهش …. چارچوب
  نظری و پیشینه تحقیق نیز از راه قیاسی و جمع آوری داده ها و نتیجه نهایی، برای آزمون رد
  یا …


  [DOC] 

  به منظور هماهنگی بیشتر بین پایان نامه ها – دانشگاه آزاد اسلامی واحد …  www.iautmu.ac.ir/research/form/thesis_type.doc
  ويژه دانشجويان مقطع دكتري حرفه اي/ كارشناسي ارشد … به منظور هماهنگی بیشتر در
  تدوين پایان نامه هاي واحد پزشكي تهران، رعايت نكات ذيل به هنگام تایپ پایان نامه
  الزاميست. …. خاصي برنامه ريزي شده باشد به آن چارچوب نظري يا مباني نظري تحقيق
  مي گويند. … اطلاعات/ روش تجزيه و تحليل داده ها/ محدوديتهاي پژوهش و ملاحظات اخلاقي
  است.  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |11621| زمان دانلود  timedownload.123maghaleh.ir/timedownload/11621/html


  29 ا کتبر 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای |3376| کاکتوس مقاله  cactusarticle.123maghaleh.ir/cactusarticle/3376/html


  5 نوامبر 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای (3376):مبانی نظری و … فایل: 25 مبانی
  نظری و پیشینه پژوهش در باره ی میل به ماندن توضیحات: فصل دوم …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |17367| مقالات VIP  viparticle.123maghaleh.ir/viparticle/17367/html


  21 ا کتبر 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …  فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای – دانلود …  papersfile.a0b.ir/files695817


  29 آگوست 2017 فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دارای 84 صفحه می
  باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا …  مبانی نظری و پیشینه تحقیق پژوهش کانال های توزیع (فصل دوم تحقیق …  tehsky.ir/article/43462


  توضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه توضیحات نظری کامل در مورد متغیر پیشینه ….
  مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ساختار سرمایه مبانی نظری و پیشینه پژوهش
  درباره یاخلاق حرفه ای مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اخلاق حرفه ای
  توضیحات: …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای – شاپینگ فایل  shoppingfile.ir/…/مبانینظری-و-پیشینهپژوهش-در-بارهی-اخل-2/


  26 آگوست 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ی ویژگی های شخصیت :: دهه شصت …  dahe60.blog.ir/…/مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20پژوهش%20درباره%20ی%20و…


  مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ی ویژگی های شخصیت مبانی نظری و پیشینه
  پژوهش … مسئله قضاوت اخلاقی درباره ی اینکه چه ویژگیهایی به وجود آورنده ی شخصیت
  خوب یابد است. … این تعریف می گوید: شخصیت جنبه ی آشکار منش فرد به گونه ای که
  بر دیگران اثرمی گذارد است. ….. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای.


  مبانی نظری و پیشینه تحقیق تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی …


  www.namasha.com/v/NL6XkFSD24 Mar 20177 sec
  برای دریافت فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی به صورت ورد به ادرس سایت http://yon.ir/mgdCiبروید.


  مبانی نظری و پیشینه تحقیق(فصل دوم پایان نامه) – دکتر تفتیان  share.drtaftiyan.com/SC.php?type=component_sections&id…


  برای فصل دوم ، با عنوان ” سابقه تاریخی، مبانی نظری، ادبیات پژوهش” نیاز به صرف
  ….. مورد بررسی قرار می گیرد طوری که نسبت به بررسی یک مسئله از دیگاه ای
  فلسفه الهیات، فلسفه علوم تجربی طبیعی، فلسفه اخلاق(به معنای دوم) ، فلسفه …
  بنابر این تمام شاخه های فلسفی به مابعدالطبیعه، معرفت شناسی و فلسفه ی منطق
  محتاجند.  prozhe3 | پایان نامه بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در …  prozhe3.bab.ir/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-اخلاقحرفهای-و-مسئولیت-اجتماعی-در-بین-معلمین/


  پایان نامه بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در بین معلمین مقطع … 2-2-
  5- مبانی اخلاق حرفه ای 2-2-6- نظریه های اخلاقی 3-2- ضرورت طرح موضوع اخلاق حرفه ای
  اخلاق حرفه ای 2-3-4- اخلاق حرفه ای در رهبری 2-3-5- عوامل رشد و توسعه ی اخلاق حرفه
  نظری درارتباط بااخلاق حرفه ای ومسئوولیت اجتماعی 2-6- پیشینه پژوهش 2-6-1- …  تحلیل فرهنگ سازمانی ورابطه آن با اخلاق حرفه ای معلمان : دانلود پایان نامه …  https://www.dgload.com/…/تحلیل-فرهنگ-سازمانی-ورابطه-آن-با-اخلاق/


  نتایج این پژوهش نشان می دهد که اخلاق حرفه ای و فرهنگ سازمانی در مدارس مورد بررسی از
  حد متوسط … قراملکی (1387) در مجموعه مقالاتی که گردآوری کرده است پیشینه اخلاق
  حرفه ای را به تمدن ایران … هدف اصلی تحقیق تحلیل فرهنگ سازمانی و رابطه ی آن
  بااخلاق حرفه ای معلمان از دیدگاه مدیران مقطع متوسطه . …. 2-11 ) مبانی نظری اخلاق حرفه
  ای در …


  [PDF] 

  ﺻﻔﺤﻪ ﻓﻬﺮﺳﺖ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻛﻠﻴﺎﺕ ﭘﮋﻭﻫﺶﭘﻴﺸﻴﻨﻪ : ﻓﺼﻞ ﺍﻭﻝ 1-  ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/508680
  8 ژانويه 2010 ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﭘﻴﺸﻴﻦ ﻱ ﭘﮋﻭﻫﺶ ………………………….. . …. ﭘﮋﻭﻫﺶ ﻫﺎﻱ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ….
  … . … ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﻱ ﻧﻈﺮﻱ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺧﻼﻗﻴﺖ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ….. ﻣﻠـﻲ ﺳـﻼﻣﺘﻲ ﻭ ﺍﻳﻤﻨـﻲ ﺣﺮﻓـﻪ ﺍﻱ ﺍﻳﺎﻟـﺖ. ﻣﺘﺤﺪﻩ …. ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ
  ﻣﺘﻌﺪﺩﻱ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻭﺟﺪﺍﻥ،ﺍﺧﻼﻕ ﻛﺎﺭﻱ،ﻭ ﻏﻴﺮﻩ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺗﻔﺎﻭﺗﻬﺎﻱ ﻣﻔﻬﻮﻣﻲ ﻣﻌﺎﺩﻝ. ﺑـﺎ.


  [DOC] 

  بسمه تعالی دانشگاه علوم پزشكي بقیه الله(عج) دانشکده پرستاری …  www.bmsu.ac.ir/…/اخلاق%20پرستاری%20و%20روابط%20حرفه%20ای.doc
  آشنایی فراگیران با مبانی نظری و مهارت های لازم برای اقدامات اخلاقی در مراقبت های
  پرستاری و … 2- ارائه کنفرانس در یکی از حوزه های حرفه ای پرستاری: خدمات آموزشی،
  پژوهشی، بالینی (واحد عملی) … توسعه ی صلاحیت اخلاق حرفه ای پرستاران، ضرورت ها
  و چالش ها در آموزش اخلاق. … پیشینه اخلاق پزشکی در برخی از آثار کهن طبی و ادبی
  ایران.


  [PDF] 

  ﻣﺮوري ﺑﺮ ﺗﺎرﻳﺨﭽﻪ اﺧﻼق – انجمن ایرانی اخلاق در علوم وفناوری  iranethics.ir/files/site1/pages/01.pdf


  ي اﺧﻼق در ﻋﻠﻮم و ﻓ ﻨّﺎوري، ﺳﺎل دوم، ﺷﻤﺎره. 2 و 1ﻫﺎي … اﺧﻼﻗـﻲ ﻛﻮﻳـﺖ در ﻟﻨـﺪن، اﻧﺘـﺸﺎر دو ﺟﻠـﺪ ﻛﺘـﺎب از.
  وﺳﺘﺮ ﻣﺎرك، ﺑﻪ ﮔﺮدآوري ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ. اي از زﻣﻴﻨﻪ. ﻫﺎي. ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن اﺧﻼق در ﻓﻠﺴﻔﻪ، …. اﺣﺘﺮام ﺑﻪ اﺧﺘﻴﺎر اﻧﺴﺎن ﺑﻮد
  ﻛﻪ ﻋﻤﺪﺗﺎً ﺣﻜـﺎم را ﻣـﻮرد ﺧﻄـﺎب ﻗـﺮار داده و روي … اﺧﻼﻗﻴﺎت ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺒﺎﻧﻲ ﭼﮕﻮﻧﻪ زﻳﺴﺘﻦ در …. ﺷﻬﺮوﻧﺪي
  ﺑﺮﭘﺎ ﻛﺮد و ﻫﺮ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن ﮔﺮوﻫﻲ از ﺟﻮاﻧﺎن از ﻫﺮ ﻧﮋاد، ﻃﺒـﻖ، ﺣﺮﻓـﻪ و … ﻫﺎ و ﺻﺪﻫﺎ ﭘﮋوﻫﺶ اﻧﺠﺎم ﺷﺪه اﺳﺖ .
  ﺑـﺪﻳﻦ.  اخلاق – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد  https://fa.wikipedia.org/wiki/اخلاق
  در فلسفه اخلاق، دربارهٔ خوب یا بد بودن یک امر دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد. … از دیدگاه
  درست رفتاری (déontologie)، اخلاقیات در مورد نظام تکالیفی که باید در یک حرفه
  انجام شود، بحث می‌شود. … قضایای اخلاق اخباری اند یا انشایی؟ …. برخی دیگر نیز این
  دو دایره را کاملاً از هم مجزا می‌انگارند، ولی این نظریه به دلیل داشتن استثنائات زیاد
  قابل …


  [PDF] 

  ﺑﺮرﺳﻲ وﺿﻌﻴﺖ اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺶ :2- ﻫﺎي زراﻋﻲ در اﻳﺮان ﺳﺎل ﭘﮋوﻫﺶ 30  https://agry.um.ac.ir/index.php/agroecology/article/…/32995/5409


  ﻣﻴﺰان رﻋﺎﻳﺖ اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺸﻲ در ﻣﻘـﺎﻻت ﻋﻠـﻮم زراﻋـﻲ. ﻛﻪ در ﻃﻲ ﺳﻪ دﻫﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ … ﭘﻮﺷﺎﻧﻲ در ﻋﻨﻮان، ﮔﻴﺎه
  ﻫﺪف، ﺗﻴﻤﺎرﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ و ﺻﻔﺎت ﻣﻮرد ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺑﺎ ﻓﺮاواﻧﻲ ﺣﺪود. 26. درﺻﺪ. در ﻣﻘﺎﻻت … اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺸﻲ،
  اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. ،اي. دﺳﺘﺒﺮدﻫﺎي ﻋﻠﻤﻲ، ﻋﻠﻮم زراﻋﻲ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. 1. در ﻃﻲ. 30. ﺳﺎل ﮔﺬﺷﺘﻪ و ﺑﻪ. وﻳﮋه در. 10 …
  ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي ﻓﻠﺴﻔﺔ آﻧﻬﺎ. در ﻣﻮرد اﺧﻼق ….. اي ﻣﺤﻴﻄـﻲ و ﻓﺮﻫﻨﮕـﻲ ﻗـﺮار دارد و ﭘﻴﺸـﻴﻨﻪ. ﻃﻮﻻﻧﻲ
  ﻧﻈﺎرت و …


  [PDF] 

  ﻓﺼﻞ دوم ﭘﮋوﻫﺶ ي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﻧﻈﺮي ﯽ ﻧﺎﻣﺒ – دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج  www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/مریم%20شمس/فصل%20دوم.pdf
  2 ژانويه 2013 ﭘﮋوﻫﺶ. ؛. در داﺧﻞ. و ﺧﺎرج ﮐﺸﻮر، در ﺑﺨﺶ ﭘﻨﺠﻢ ﻧﺘﯿﺠﻪ. ﮔﯿﺮي از ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. و ﻧﻬﺎﯾﺘﺎ در … ﺣﺮﻓﻪ. اي
  . ﻣﻮﺟﺐ. ورود. واژه. ﻫﺎي. ﻫﻮش. ﻋﺎﻃﻔﯽ. (. ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. ) ﺑﻪ. ادﺑﯿﺎت ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ. ﺷﺪ؛. ﻫﺮﭼﻨﺪ. ﻫﻨﻮز …. ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ اﺳﺖ
  ﻧﻪ ﻗﻀﺎوت درﺑﺎره ﺧﻮب ﯾﺎ ﺑﺪ ﺑﻮدن آﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻋﺒﺎرت ﺑﻬﺘﺮ ﻣﺪﯾﺮ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺗﻔﺎوت. ﻫﺎ را.


  [PDF] 

  اي داﻧﺶ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ روﯾﮑﺮد ﻧﻈﺮي ﺑﻪ 115  maaref.ac.ir/upload/Quarterly/ArticleFile/130029547231.pdf


  115. روﯾﮑﺮد ﻧﻈﺮي ﺑﻪ. داﻧﺶ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي. ﻣﻨﯿﮋه ﻋﺎﻣﻠﯽ. *. ﭼﮑﯿﺪه. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان ﺷـﺎﺧﻪ. اي از
  داﻧـﺶ اﺧـﻼق … ﻓﺼﻠﻨﺎﻣﻪ ﭘﮋوﻫﺸ. . ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﺎﻣﻪ اﺧﻼق، ﺳﺎل. . ﮑﻢ، ﺷﻤﺎره. ،4. ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن. 1388. 116 .1.
  ﻃﺮح ﻣﺴﺄﻟﻪ. اﺧﻼقاي را. « رﺷﺘﻪ. اي از ﻋﻠﻢ اﺧﻼق داﻧﺴﺘﻪ. اﻧﺪ ﮐـﻪ رواﺑـﻂ ﺷـﻐﻠﯽ را ﻣـﻮرد. ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ و
  ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار ﻣﯽ. دﻫﺪ. (». …… اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن اﯾﻦ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﮑﻞ ﯾﺎﻓﺖ و ﺑﺮﻃﺒﻖ آن ﻋﻤﻞ ﺻـﻮاب و درﺳـﺖ آن
  اﺳـﺖ ﮐـﻪ.  وزارت راه و شهرسازی > مسئولیت اجتماعی > حوزه شهری > اخلاق حرفه ای  www.mrud.ir/اخلاقحرفهای


  امروزه با توجه به همين مورد، در مفهوم جديد از اخلاق حرفه‌اي، به مسئوليت‌هاي اخلاقي بنگاه
  وسازمان اشاره مي‌شود که جامع‌تر از تعريف … مباني نظري اخلاق حرفه‌اي در اسلام


  [PDF] 

  ﻣﻌـــــــﺮﻓﻲ ﻛﺘــــــــﺎﺏ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﻤﺪﻥ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻭ ﺍﺳﻼﻡ – مجله رشد  www.roshdmag.ir/Roshdmag_content/media/article/2986.pdf
  4/ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎ. ﺩﻭﺭﻩ ﺷﺸﻢ/ ﺷﻤﺎﺭﻩ. ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺗﻤﻬﻴﺪ ﻣﻘﺪﻣــﻪ ﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﻳﮕﺮ ﻣﻘﺎﻟﺔ ﻧﺨﺴـﺖ. ﻣﻘــﺎﻻﺕ ﺍﺳــﺖ. ﺗﻌﺮﻳــﻒ
  ﺣﺮﻓﻪ ﻭ ﺗﻤﺎﻳــﺰ ﺁﻥ … ﻭﺟﻬﻲ (ﺑﻴﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺟﺎﻣﻌﺔ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ، ﭘﻴﺸﻴﻨﺔ. ﺍﺧــﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﻤﺪﻥ … ﻣﻲ
  ﺷــﻮﺩ ﻛﻪ ﺣﺎﺻﻞ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎﻱ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﻧﺎﺷــﻲ ﺍﺯ ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﺁﻥ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﺎﺳــﺖ. … ﺍﻣﺎﻧــﺖ ﺩﺍﺭﻱ ﺩﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺭﺍ
  ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﺩﺭ ﻣﻘﺎﻟﺔ …. ﺁﻭﺭﺩ ﺗﺎ ﺿﻤﻦ ﻣﺸــﺎﺭﻛﺖ ﺩﺭ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ، ﺗﺸﻜﻴﻼﺕ. ﺩﻧﻴﻮﻱ ﺍﻫﻞ
  ﺣﺮﻓﻪ …


  [PDF] 

  ﯽ ﯾ> > ی ی ﻼ – دوفصلنامه اسلام و مدیریت  im.rihu.ac.ir/article_351_8cf0ab295ea10bff310646b35802006a.pdf
  22 دسامبر 2013 ﺳﺖ، در دﻫﻪ اﺧﯿﺮ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺑﺴـﯿﺎری از ﺳـﺎزﻣﺎن … آورد. ﻣﺴﺌﻠﻪ اﺻﻠﯽ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫـﺎی اﺧـﻼق.
  ﺣﺮﻓﻪ. ای در ﺳﺎزﻣﺎن از دﯾﺪﮔﺎه ﻣﺒﺎﻧﯽ … دﯾﺪﮔﺎه ﻣﺒﺎﻧﯽ. و ﻣﺘﻮن اﺳﻼﻣﯽ و ﮐﺎرﺑﺴﺖ اﯾﻦ ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫﺎ در ادﺑﯿﺎت ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ
  ﻫﺴﺘﯿﻢ. ﯿ >. ﭘﮋوﻫﺶ در …… ﻧﻈﺮﯾﻪ اﺳﺖ. 1. ﻫﻤﺎن ﭼﯿﺰی ﮐـﻪ اﻣـﺮوزه ﮔﻤﺸـﺪه اﺻـﻠﯽ ﺟﺎﻣﻌـﻪ ﻣـﺎ. وﯾـﮋه ﺑـﻪ ،.
  ﻣﺠﻤﻮ. ﻋﻪ …. ای ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ، اراﺋـﻪ ﮔﺮدﯾـﺪ و آﺛـﺎر اﯾـﻦ ﻣﺆﻟﻔـﻪ.  اصلی/جایگاه اخلاق حرفه ای در پژوهش (با تاکید بر پژوهش های حقوق …  imj.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object…ID…


  هدف و زمینه : اخلاق پژوهش، شاخه ای از اخلاق حرفه ای است و به اصول اخلاقی ای که … ها ی
  آموزشی در هر ملیت و جامعه ای تر بیت و پرورش انسانهایی توانا در امور پژوهشی و
  تحقیقی است. …. درنهایت در میان انبوه نظریه ها و آرایی که در حوزه محافظت از ارزش های
  اخلاقی در … همچنین می باید زمینه های تعارض شخصی مانند نظام های ارزشی دینی و حرفه
  ای مورد …


  [PDF] 

  وﮐﺎر: ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و روﯾﮑﺮدﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺸﯽ روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯽ ﺑﻪ ﮐ  jead.gau.ac.ir/article_3303_9682f4d8f3b455438727667a61ce551d.pdf


  9 آوريل 2016 ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ. ﻣﺤ. ﺘﻮاي اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ،. ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎي ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ،
  ارزش … :ي. اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ، اﺧﻼق ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر، روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯽ، ﺗﻮﺳﻌﻪ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ. ﻣﻘﺪﻣﻪ …. اﯾﻦ روﯾﮑﺮد.
  اﻣﺮوزه در ﻋﺮﺻﻪ ﺗﺠﺎرت و ﺻﻨﻌﺖ در ﻗﺎﻟﺐ ﻣﻔﺎﻫﯿﻤﯽ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ. ” اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي.


  [PDF] 

  بررسی اخلاق پزشکی با رویکرد اسلامی.  mehr.tums.ac.ir/…/ba4cb136-646a-4738-a000-fe5ad839dcfa.pdf
  اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ. اﺳﻼﻣﻲ ﺗﺪوﻳﻦ. ﺷﺪه اﺳﺖ . :ﻫﺎ ﻳﺎﻓﺘﻪ. ﻧﺘﺎﻳﺞ. آﻧﭽﻪ در. اﻳﻦ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺒﺎﻧ. ﻲ اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ
  اﺳﻼﻣﻲ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﺷﺪه. اﺳﺖ، ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺒﺎﻧﻲاﺧﻼق؛ اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ؛ اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ؛ اﺻﻮل اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ؛ ﻣﺒﺎﻧﻲ
  اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ … ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ اﺻﻮل اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﺳﺖ. ﻛﻪ ﻗﺒﻞ از اﻧﺠﺎم ﻫﺮ ﻓﻌﻠﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ داﻧﺴﺘﻦ و. ﻓﺮاﮔﻴﺮي
  درﺳﺖ و. ﻛﺎﻣﻞ آن … ﺟﻨﺒﻪ ﻧﻈﺮي و ﻋﻤﻠﻲ اﺳﺖ … درﺑﺎره ﻣﺴﺎﺋﻞ، ﻣﺸﻜﻼت و ﻣﺒﺎﺣﺚ اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﻴﻄﻪ ﻃﺐ و
  ﻣﺮاﻗﺒﺖ.  تعریف اخلاق حرفه ایاخلاق حرفه اي  www.methics.loxblog.com/…/تعریف%20اخلاق%20حرفه%20ای.htm
  اخلاق حرفه ای، مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و
  گروهها را تعیین می کند در … مباني اخلاق حرفه اي و انتظارات اجتماعي عبارتند از: 1.  مبانی نظری و پیشینه پژوهش امید به زندگی (فصل 2) – ایران فایل  fileng.ofmas.ir/product-443928-مباني-و-پيشينه-اميد-به-زندگي.aspx


  مبانی نظری و پیشینه پژوهش اُمید به زندگی در 36 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت
  doc … 2-2٧ جمع بندی پیشینه ی داخلی و خارجی درباره اُمید به زندگی: منابع …


  [PDF] 

  ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﺮان آﻣﻮزﺷ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﺪ ی ﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ – آینده پژوهی مدیریت  jmfr.srbiau.ac.ir/article_5979_67e6c2c948e502295621a363d2aabfe2.pdf
  . ﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ. ی. ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﺪ. . ﺮان آﻣﻮزﺷ. . ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ. ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮان و اراﺋﻪ. . ﮏ اﻟﮕﻮ. ی. ﻣﻨﺎﺳﺐ
  ﺟﻬﺖ … ﻧﻤﺎﯾﺪ، ﻟﺬا ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ﭘﮋوﻫﺶ در ….. ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. ای در ﻣﺤﯿﻂ …  دانلود پیشینه تحقیق و پژوهش درباره افسردگي  www.iranprojhe.com/…مبانینظری/698-دانلود-پیشینه-تحقیق-و-پژوهش-درباره-افسردگي.html


  دانلود پیشینه تحقیق و پژوهش درباره افسردگي: خسروي (1376) نيز در ايران در
  پژوهشي … کازیونا (2004) در مطالعه ي رابطه ي بين طرح واره ها و اضطراب، علايم
  اضطرابي را به … دانلود مقاله مبانی نظری دیدگاه ژان پیاژه درباره اخلاق حرفه ای با
  پیشینه پژوهش …  اخلاق حرفه‌اي فراتر از مسئوليت است – شورای عالی انقلاب فرهنگی  sccr.ir/Pages/?current=news&gid=30&Sel=714672


  19 آگوست 2014 اخلاق حرفه ای … به طور عام، مباني اخلاق حرفه‌اي و انتظارات اجتماعي برخاسته از آن
  عبارتند از: … برابر رفتار حرفه‌اي و شغلي خود به عنوان صاحب يك حرفه، شغل و يا
  پست سازماني. … مسئوليت هم مربوط به تك‌تك افراد و شهروندان است که برابر ارزش‌هاي
  مورد قبول خود در …. اين سه حيطه عبارتند از: آموزش، پژوهش و عرضه خدمات.  بایگانی‌ها پیشینه – sk3  sk3.ir/tag/پیشینه


  توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  تجربی با استفاده از داده های مقطعی از 289 حرفه ای از دو نوع گروه مورد آزمایش قرار
  گرفت . …. لوداهل و کیچنر (١٩٦٥) واژه ی دلبستگی شغلی را به عنوان درونی کردن ارزش
  خوبی و …. به طور قابل توجهی افزایش اصول اخلاقی نیروی کار و کاهش تغییر شغل
  اختیاری …


  [PDF] 

  ارائه الگوی توسعه اخلاق حرفه‌ای در سازمان‌های ورزشی – فصلنامه اخلاق در …  ethicsjournal.ir/article-1-535-fa.pdf


  13 فوریه 2017 ﻫﺎ ﻣﻮرد ﺗ. ﺄ. ﮐﯿﺪ ﺑﺎﺷﺪ، ﻟﺬا ﻫﺪف از ﭘﮋوﻫﺶ اراﺋﻪ اﻟﮕﻮي ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي در ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎي ورزﺷﯽ ﺑﻮد.
  ….. ي داراي ﺳــﺎﺑﻘﻪ ﺑــﺎﻻﺗﺮ از. 11. ﺳــﺎل و ﺑــﯿﺶ از … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ.  فروشگاه مستر فایل – مطالب ارسال شده توسط masterfile  masterfile.rozblog.com/user-masterfile/page/5
  27 آوريل 2017 ذخیره شده مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی تبلیغات دهان به دهان. …. که اخبار
  دهان به دهان حرفه ای و تجربی ، ساختار داخلی ، رابطه داخلی ، نگرش …


  [PDF] 

  اي اﻋﻀﺎي اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ ﺎي اﺻﻠﯽ ﻫ ﻫﺎ و ﻣﺆﻟﻔ – فصلنامه آموزش و …  istd.saminatech.ir/WebUsers/istd/…/139411171555421047-F.pdf


  11 آوريل 2015 ﺑﺮرﺳﯽ ﺣﯿﻄﻪ. ﻫﺎ و ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫ. ﺎي اﺻﻠﯽ. ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي. ﻫﯿﺌ. ﺖ ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ و …
  ﻧﻈﺮان و ﻣﺤﻘﻘﯿﻦ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ آﻣﻮزﺷﯽ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺧﺎص واﻗﻊ ﺷﺪه اﺳﺖ. … ﺑﺮاي ارﺗﻘﺎي. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي
  ﻫﯿﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ. داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ ﺑﻄﻮر ﻋﺎم و در ﺑﻌﺪ آﻣﻮزش ﺑ … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ.


  [PDF] 

  ﺑﺎ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺑﺮ وﻇﺎﯾﻒ و ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﻫﺎ : اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ اي در ﮐﺘﺎﺑﺪ – شمسه: نشریه …  shamseh.aqr-libjournal.ir/article_50014_3d670ffbc03b1187f7c7757682eafb49.pdf


  آﺑﯿﻨﻪ ﺋ. ﯽ1. ﭼﮑﯿﺪه. ﯾﮑﯽ از ﻣﻔﺎﻫﯿﻢ ﺷﺎﯾﻊ در ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺧﻼق، ﻣﻔﻬﻮم ﻣﺴﻮوﻟﯿﺖ اﺳﺖ . ﻣﺴﻮوﻟﯿﺖ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎي درﻣﻌﺮض
  ﺑﺎزﺧﻮاﺳﺖ ﺑﻮدن اﺳﺖ و ﺑﺎ وﻇﯿﻔﻪ و ﺗﮑﻠﯿﻒ … ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺎرﯾﺨﯽ و ﻧﯿﺰ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺧﻮد از اﺻﻮل
  ﮐﺎري و اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ اياﺧﻼﻗﯽ و ﻋﺮﺿﻪ ﻧﻈﺮﯾﻪ اي ارزﺷﯽ ﺑﺮاي ﺗﺒﯿﯿﻦ آن اﺳﺖ و ﻫﺪف آن ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ و ﺑﯿﺎن
  اﺳﺎﺳﯽ ﺗﺮﯾﻦ اﺣﮑﺎم اﺧﻼﻗﯽ درﺑﺎره …. ﺑﻪ ﻃﻮرﺧﺎص ﺗﺮ، داﻧﺶ اﻃﻼع رﺳﺎﻧﯽ ﻋﺮﺻﻪ اي از ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺣﺮﻓﻪ اي و
  ﭘﮋوﻫﺶ.  SID.ir | اصول اخلاق حرفه اي در آموزش  fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?id=178856
  دانلود رایگان متن کامل مقاله علمی پژوهشی اصول اخلاق حرفه اي در آموزش. … معلم بوده و
  در آن استانداردهاي اخلاقي اساتيد در دو نقش آموزشي و تربيتي مورد بررسي قرار
  گرفته است. … بر اساس مباني اخلاق حرفه اي معلمي، يک استاد در دو بعد بايد خود را
  ملزم به …  تاریخچه اخلاق حرفه ای – دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی  nkums.ac.ir/index.aspx?Catid=3837


  تاریخچه اخلاق حرفه ای. در ایران · در جهان · جستجو · آزمون عملی احیا قلبی – ریوی ب (
  ۶۰۴۱ بازدید). شروع ثبت نام پنجمین المپیاد ع (۵۶۲۶ بازدید). پنجمین المپیاد علوم …  اخلاق| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری – پارس پروژه  https://parsproje.com/component/search/?searchword=اخلاق…exact


  فارسی رشته مدیریت 2015: راهی به سمت رفتار غیر اخلاقی حامی سازمانی: تعیین …
  پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد مکاتب اخلاقی فهرست مطالب مکاتب اخلاقی 2
  2.2. …. PMD62-اخلاق حرفه ایمبانی و چارچوب نظری پیشینه تحقیق داخلی و خارجی …


  [PDF] 

  ﻣﻘﺎﻟﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ  jha.sums.ac.ir/article_16914_c3a0fbe963f067cbcf25cdec274e1e6f.pdf


  . را ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﺷﺮط ﺑﻘﺎ. ي. ﻫﺮ ﺣﺮﻓﻪ در ﻧﻈﺮ ﻣ. ﺪﻧﺮﯿﮔﯽ . )2(. ﻣﺴﯾا. ﺄﻦ. ﻟﻪ ﺑﻪ و. . ﮋه در ﻣﻮرد ﺣﺴﺎﺑﺮﺳ. ….
  ﺑﺮﺧﯽ ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎ ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ رﻓﺘﺎر اﺧﻼﻗﯽ. ﻣﯽ. ﺗﻮاﻧﺪ از آﯾﯿﻦ. رﻓﺘﺎر ﺣﺮﻓﻪ. اي ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺑﭙﺬﯾﺮد. ﺑﻪ ﻋﻨﻮان …
  ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﻈﺮ ﺑﻪ اﻫﻤﯿﺖ اﺧﻼق در ﺣﺮﻓﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮﺳﯽ،. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﺑﺴﯿﺎري در اﯾﻦ زﻣﯿﻨﻪ در ﺧﺎرج از ﮐﺸﻮر.  دکتر مریم نظری | چرا نتیجه می‌گیریم «پژوهش من پیشینه ندارد»؟  maryamnazari.com/پژوهش-من-پیشینه-ندارد-چرا-این-عبارت-غ/
  1 ژانويه 2016 چرا نتیجه می‌گیریم «پژوهش من پیشینه ندارد»؟ on دکتر مریم نظری … موافق نیستم،
  امکان دارد مسئله ای برای پژوهشگر واضح و مبرهن باشد و حتی در جامعه هم … جستجوی
  پیشینه پژوهش می‌روند نه با دانش موضوعی‌شان از مبانی نظریِ – دور و نزدیک – موضوع.
  … بنابراین اگر پژوهش ما درباره موضوعی مانند سواد اطلاعاتی است باید …  مجله پژوهش های معماری اسلامی  jria.iust.ac.ir/


  1- جایگاه حکمت نظری و عملی اسلام، در فرآیند خلق آثار هنری، معماری و مسائل … 14-
  فقه و حقوق معماری و شهرسازی، اخلاق حرفه ای و اصول و مبانی اجتهاد هنری و حرفه ای.


  [PDF] 

  ﭼﻜﻴﺪﻩ – Science Cultivation  www.sciencecultivation.ir/far/pdf/sc02/2-4.pdf
  ﺍﺧــﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭ، ﺍﺩﺏ ﻭ ﻋﻤﻞ ﺷــﺨﺺ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻛﺎﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺍﺳــﺖ. ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﺪ … ﻋﻠﻢ
  ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ، ﺗﺄﺛﻴﺮ ﭼﺸﻢ ﮔﻴﺮﻱ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎ. ﻭ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ. ﺑﻬﺮﻩ ﻭﺭﻱ ﺭﺍ
  ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ، … ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﺷــﺘﺎﺭ، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺩﻳﺪﮔﺎﻩ ﻧﻈﺮﻳﻪ ﭘﺮﺩﺍﺯﻫﺎ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺧﻼﻕ، ….. ﺗﺪﻭﻳﻦ ﻣﻨﺸــﻮﺭ ﺍﺧﻼﻗﻲ
  ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺑﺮﮔﻴﺮﻧﺪﻩ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﻱ …. ﺑﺎﻭﺭﻫــﺎ، ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻳﺎ ﭘﻴﺸــﻴﻨﻪ ﻓﺮﺩ ﻳﺎ ﮔﺮﻭﻫﻰ ﻣﺨﺎﻟــﻒ ﻭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺑﺎ. ﻣﺎ
  ﺑﺎﺷــﺪ.  اخلاق حرفه اي؛ ضرورتي براي سازمان /دکتر علی نقی امیری – اصول زندگي  madibnia.blogfa.com/post-220.aspx
  23 ا کتبر 2015 از اين رو، کوشيده اند به تحقيقات درباره اخلاق حرفه اي جايگاه ويژه اي ….. ک: منيژه،
  عاملي، بررسي مباني نظري اخلاق حرفه اي در اسلامي ….. چنين رهيافتي پيشينه طولاني
  در سنت شرقي و غربي دارد. … در حوزه اخلاق حرفه اي پديدارشناسي نتوانست الگوهاي
  پژوهشي قابل اجرا به …. در پرتو اصول زندگی در حیات طیبه ی الهی .  مبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه ای  ininline.ir/product-205397-مبانينظري-و-پيشينهاخلاقحرفهاي.aspx


  مبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه ای. … به طور کلی واژه ی اخلاق با استانداردهای مربوط
  به درست و غلط بودن رفتارها سر و کار دارند. تعاریف مختلفی از اخلاق به عمل آمده …


  [PDF] 

  راﺑﻄﻪ اﺧﻼق ﻛﺎر ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ و اﺳﺘﺮس ﺷﻐﻠﻲ ﻛﺎرﻛﻨﺎن در ﺳ  www.ensani.ir/storage/Files/20170314052609-10022-38.pdf
  ﻫﺪف اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ادراﻛﺎت ﻛﺎرﻛﻨﺎن از اﺑﻌﺎد اﺧﻼق ﺣﺎﻛﻢ ﺑﺮ ﻛﺎر ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ و … ﮔﺮدآوري
  ﺷﺪه ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺿﺮﻳﺐ ﻫﻤﺒﺴﺘﮕﻲ و ﺗﺤﻠﻴﻞ ﭼﻨﺪ ﻣﺘﻐﻴﺮي ﻣـﻮرد ﺗﺠﺰﻳـﻪ و ﺗﺤﻠﻴـﻞ ﻗـﺮار. ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ … ي ﻛﻠﻴﺪي. : اﺧﻼق
  ﻛﺎر، رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ، اﺳﺘﺮس ﺷﻐﻠﻲ ،ﺳﺎزﻣﺎن آﻣﻮزش ﻓﻨﻲ وﺣﺮﻓﻪ اي . -1. اﺳﺘﺎدﻳﺎر … داﺷﺘﻪ ﺗﺎ در ﺟﺴﺘﺠﻮي
  ﻣﺒﻨﺎﻫﺎي ﻧﻈﺮي در اﻳﻦ راﺑﻄﻪ ﺑﻮده. و ….. ﺑﺮرﺳﻲ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ در اﻳﺮان ﻧﻴﺰ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ در ﭘﻲ داﺷﺘﻪ اﺳﺖ. ﺑ.
  ﺮاي.


  [DOC] 

  مبانی نظری و پیشینه تحقیق – دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند  www.iauzar.ac.ir/fa/images/pajuheshi/resume/…/khodkoshi.docx


  ( ستوده ، 1383) که از میان موضوع های فوق ، خود کشی ، موضوع مورد مطالعه ما می باشد.
  خود کشی گونه ای از کجروی های اجتماعی است. زیرا در چارچوب اصول و قواعد اخلاقی و …  اخلاق حرفه‌ای در مدیریت – خبرگزاری فارس  www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920408000662
  30 ژوئن 2013 اخلاق حرفه‌ای یکی از زمینه‌های دانش مدیریت به‌شمار می‌رود اما همه نظریه‌‌های مدیریت …
  سازمان‌ها از سوی افراد مربوط است که می‌تواند در اخلاق حرفه‌ای مدیریت مورد توجه قرار … و
  پژوهشی «ترویج اخلاق در سازمان» است؛ بنابراین ترویج اثربخش اخلاق در … یک حرفه
  می‌پردازد؛ بنابراین بحث اخلاق در مدیریت به‌لحاظ نظری بر مفاهیم …


  [PDF] 

  اصل مقاله (6930 K) – مدیریت برند  bmr.alzahra.ac.ir/article_2720_ba9dc81d469ebada2b9d20155918e37a.pdf


  ۲- مبانی نظری. ۲- ۱- پیشینه … طبق یافتههای این پژوهشی، فرایند شکل گیری و خلق
  هویت برند شبکه مورد. مطالعه در ذهن … چان-المستد (۲۰۰۸) در پژوهشی با عنوان «بررسی
  پیشینه و تاثیر تصویر برند برای … تصمیم گیری مبتنی بر هویت برند است که
  هر دو جنبه ی حرفهای و تجاری رسانه ….. ۷ ۲۹ نحوهی رعایت اخلاق حرفه ای رسانه ای زیاد.


  [PDF] 

  ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ﺗﺠﺎرب اﺳﺎﺗﻴﺪ اﺧﻼق ﻫﻮﻳﺖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ درﺳﻲ اﺧﻼق ﭘﺰ :  journals.sbmu.ac.ir/en-me/article/download/12783/9658


  اي. در اﻳﻦ. ﺣﺮﻓﻪ ﻇﻬﻮر ﻛﺮد. ه اﺳﺖ . در واﻗﻊ. اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ. داﻧﺸﻲ ﻣﻴﺎن رﺷﺘﻪ. ا. ي اﺳﺖ ﻛﻪ. ﻃﻲ. 30. ﺳﺎل.
  اﺧﻴﺮ رﺷﺪ. ﻓﺰاﻳﻨﺪه …. ﺑﺮ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي درﺑﺎره ﻣﺴﺎﺋﻞ، ﻣﺸﻜﻼت و ﻣﺒﺎﺣﺚ اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﻴﻄﻪ ﻃﺐ و. ﻣﺮاﻗﺒﺖ …
  اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﺪﺳﺖ آﻳﺪ . روش ﭘﮋوﻫﺶ. : اﻳﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻳﻚ ﭘﮋوﻫﺶ ﻛﻴﻔﻲ اﺳﺖ. ﻛﻪ. داده. ﻫﺎ. ي آن از ﻃﺮﻳﻖ. «
  ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ.  مبانی نظری وپیشینه تحقیق | کرمان پژوهش  https://pajooheshk.ir/category/مبانینظری-تحقیق/


  1 روز پیش مبانی نظری وپیشینه تحقیق دیدگاه‌ها برای پیشینه نظام پیشنهادات …. ۲-
  ۱-۲- مولفه های سرمایه روانشناختی ۲-۱-۳- مدل مداخله ای و برنامه ی آموزشی لوتانز ۱۶ …  پیشینه ومبانی نظری تحقیق رویکردهای عمده در فلسفه اخلاق(اخلاق حرفه  ll9.ir/tag/ای


  نظر مراجع در مورد سیستم های فروش شبکه ای و رد دلایل موجود مبنی بر عدم آگاهی مراجع
  ….. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  در اینجا میتوان به بیان انواع رویکردهای مطرح در فلسفه ی اخلاق که عبارتانداز: …  بررسی رابطه بین اخلاق حرفه ای و هوش معنوی در مدیران دبیرستان های …  download-thesis.com/…/بررسی-رابطه-بین-اخلاقحرفهای-و-هوش-معنو/


  1-7-2- تعریف نظری هوش معنوی فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش …. اولین
  وظیفه ی اخلاق حرفه ای،رشد وتوسعه قوانین بر پایه ی اخلاق در شغل مورد نظر است. در
  همین …


  [PPT] 

  اخلاق حرفه ای  ta.mui.ac.ir/sites/ta.mui.ac.ir/files/akhlagh.ppt


  اخلاق حرفه ای،مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و
  گروهها را تعیین می کند (احد فرامرز … رفتار هاي متفاوت ارزش ها ي فردي و سازماني …
  بیمارستان باید اطلاعات مورد نیاز بیمار در زمینه ضوابط، قوانین ، هزینه های قابل
  پیش بینی ، ضوابط بیمه و … بیمار حق دارد که از همکاری در برنامه‌های پژوهشی امتناع
  کند.  دانلود جدیدترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش هوش اخلاقی – فایل …  www.fileshope.ir/دانلود-جدیدترین-فایل-مبانینظری-و-پیش-67/


  29 جولای 2017 فروشگاه فایل ادبیات و پیشینه تحقیق درباره هوش معنوی ….. مبانی نظری و پیشینه
  پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دسته بندی علوم انسانی فرمت فایل …


  [PDF] 

  نقش میانجی عدالت سازمانی در تبیین ارتباط بین سبک رهبری اخلاقی  journal.irphe.ir/article-1-3226-fa.pdf


  ي. ﮐﻮﮐﺮان ﺗﻌﺪاد. 302. ﻧﻔﺮ ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان ﻧﻤﻮﻧﻪ اﻧﺘﺨﺎب ﺷﺪﻧﺪ. روش ﻧﻤﻮﻧﻪ. ﮔﯿﺮي ﻃﺒﻘﻪ. اي ﻣﺘﻨﺎﺳـﺐ ﺑـﺎ ﺣﺠـﻢ ﺑـﻮد.
  ﺑﺮاي ﮔﺮدآوري داده …. را از ﺷﻐﻞ و ﺣﺮﻓﻪ ﺧﻮﯾﺶ اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ. دﻫﺪ. (. Mosadegh ….. ﺑﺎ ﻣﺮور ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي
  و. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ در. ﺑﺎره. ﺳﺒﮏ رﻫﺒﺮي. اﺧﻼﻗﯽ ﻣﺪﯾﺮان، ﻋﺪاﻟﺖ. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و. ﺳﮑﻮت. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﮐﺎرﮐﻨﺎن، اﺑ.  مقاله مدرسه و نقش آن در تربیت دینی دانش آموزان | استان قم  qom.cbo.ir/…/مقاله-مدرسه-و-نقش-آن-در-تربیت-دینی-دانش-آموزان-0


  5 آوريل 2016 این پژوهش نشان می‌دهد که معلم، برنامه درسی و گروه دوستان و هم کلاسی ها در تربیت … «
  دین مجموعه ای از آموزه های نظری درباره جهان و انسان و آفریدگار این دو و هنجارهای اخلاقی و
  … هدف تربیت اخلاقی را می‌توان در دو مورد خلاصه کرد: ….. اگر در برنامه درسی مدارس
  آموزش‌های دینی جایی نداشته باشد و تنها به تربیت علمی و حرفه ای دانش …  اخلاق حرفه‌ای؛ ضرورتی برای سازمان – هنرمعماری آنلاین  aoaonline.ir/اخلاقحرفه‌اي؛-ضرورتي-براي-سازمان/


  13 ژوئن 2017 از این‌رو، کوشیده‌اند به تحقیقات درباره اخلاق حرفه‌ای جایگاه ویژه‌ای بدهند؛ …. چهار
  نظریه نخست در واقع اصول راهبردی اخلاق را ملاک نهایی می‌انگارند، اما در …. ی) تهیه و
  تدوین منشور اخلاقی مربوط به سازمان با مشارکت همه اعضای سازمان؛۳۸ …. ویژه در حوزه
  اخلاق حرفه‌ای پدیدارشناسی نتوانست الگوهای پژوهشی قابل اجرا به میان آورد.  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |45965| دانلود  download.rspf.ir/download/45965/html


  17 سپتامبر 2017 مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …


  [PDF] 

  مدل‌یابی ارتباط بین اخلاق حرفه‌ای و معنویت در کار با مسؤولیت اجتماعی  ijnv.ir/article-1-220-fa.pdf


  این مطالعه به بررسی مدل ارتباط بین اخالق حرفه ای و معنویت در کار با مسؤولیت هدف:
  اجتماعی در میان …. رســالت آن ارائه ی خدمات مورد نیاز بهداشتی، مراقبتی درمانی و.
  توانبخشی در … مرور مبانی نظری و پیشــینه تحقیقاتی حاکــی از ارتباط اخالق. حرفه
  ای و … پایایی پرسشــنامه معنویت در کار در پژوهش های قبلی بررسی و. تأیید شد و
  مقدار …  پژوهه » تفاوت مقاله علمی-پژوهشی با علمی-ترویجی  pajooheh.ir/تفاوت-مقاله-علمی-پژوهشی-با-علمی-ترویجی/


  تفاوت مقاله های علمی پژوهشی با ترویجی یک مقاله علمی ترویجی یا مرور ادبیات،
  اطلاعات منتشر … عنوان ؛اسامی نویسندگان ؛چکیده؛ بدنه مقاله شامل مقدمه،پیشینه
  تحقیق؛ روش تحقیق؛ … به لحاظ اخلاق حرفه ای نباید وقت خواننده بی جهت تلف شود. …
  بکار رفته در پژوهش، پیشنه پژوهش مورد بحث قرار می گیرد که شامل مبانی نظری و
  تحقیقات …  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |36516| ادیکوشاپ  edicoshop.ir/article/36516


  مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به …  مبانی نظری پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی: اخلاق حرفه ای  4fileshop.ir/product/مبانینظریایان-نامه-اخلاقحرفهای/


  اخلاقیات ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با ارزشها دارند و ابزاری مستند که ارزشها را به
  عمل تبدیل می‌کنند. اخلاق یعنی رعایت اصول معنوی و ارزشهایی که بر رفتار شخص …


  [PDF] 

  « ﮔﺎﻧﺔ اﺧﻼق در ﭘﮋوﻫﺶ اﻳﺮان راﻫﻨﻤﺎﻫﺎي ﺷﺶ » ﺑﺮرﺳﻲ اﻧﺘﻘﺎد  hbi.ir/ethics/learn/article/299.pdf
  و اﻧﮕﻴﺨﺘﻪ، ﻳﻜﻲ از وﺟﻮه رﻋﺎﻳﺖ اﺧﻼق در ﭘـﮋوﻫﺶ. ﻫـﺎي. ﻧﻈﺮي اﺳﺖ . ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮ، ﺑﻪ وﻳﮋه آﻧﻜـﻪ در ﻋﻠـﻮم
  اﻧـﺴﺎﻧﻲ. ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻣﻲ … ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ اﺧﻼﻗﻲ ﻗﺮار ﮔﻴﺮﻧﺪ . ﺑﻪ اﻳﻦ ﺗﺮﺗﻴﺐ،. « اﺧـﻼق. در ﭘﮋوﻫﺶ. » ﺑﻪ ﻋﻨـﻮان
  ﺷـﺎﺧﻪ. اي ﻣﻬـﻢ و ﭘـﺮ ﻣﻨﺎﻗـﺸﻪ از …. ي. ﻋﻠـﻮم ﭘﺰﺷـﻜﻲ اﺳـﺖ ﻛـﻪ. ﺑﺮاﻧﮕﻴﺰﻧﺪ. ة. ﻣﺴﺎﺋﻞ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن اﺧﻼﻗﻲ و ﺣﻘﻮﻗﻲ
  ﻫﺴﺘﻨﺪ . اﻳﻦ. ﺷﺶ ﺣﻮزة ﭘﮋوﻫﺸﻲ ﻋﺒﺎرت. اﻧﺪ از. : . 1 …. اﻓﺰون ﺑﺮ اﻳﻦ، ﺗﺄﻣﻞ در ﻣﺒـﺎﻧﻲ …. ﺣﺎﻣﻴﺎن ﭘﮋوﻫﺶ،
  واﺑـﺴﺘﮕﻲ ﺣﺮﻓـﻪ.  مديريت اخلاق حرفه اي به شيوه جوانمردان – اطلاعات حکمت و معرفت  www.ettelaathekmatvamarefat.com/new/index.php?…
  18 مارس 2014 هنگامي که با عنوان کتاب شما «مديريت اخلاق حرفه اي در سازمان به شيوه جوانمردان» …
  درباره تعريف مديريت مي‌توان دو رويكرد داشت: الف) رويكرد تاريخي كه … اين هنجارها
  سخن مي‌گويد و هم به معناي فلسفه اي كه علم اخلاق را موضوع پژوهش خود قرار مي‌دهد. ….. که
  فاقد مباني نظري کافي براي تدوين هرگونه فرضيه و آزمون آن هستند “.  اخلاق حرفه ای در حسابداری  professional-ethics.blogfa.com/post/9


  در این مقاله، ابتدا چند نکته درباره اخلا‌ق و آئین رفتار بطور اعم گفته می‌شود؛ بعد، ….
  در اين زمينه مسئله ي اساسي حسابرسان اين است كه آيا آنان در مقابل اشخاص ثالث …. با
  توضیحات نسبتاً مفصل بالا، در اینجا مبانی نظری و ضوابط عمومی آئین رفتار
  حسابداران حرفه‌ای شامل موارد زیر ….. موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی،  تحقیق درباره اخلاق و – مرجع خبری  amziel24.com/news/تحقیق-دربارهاخلاق


  چگونه در محیط مدرسه افکار دیگران را تحمل کنیم و با چه سبکی می‌توانیم اخلاق ….
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و نظریه های اخلاق و اخلاق حرفه ای (فصل 2) …
  اختصاصی از اینو دیدی تحقیق درباره ی ازدواج آسان در پرتو اخلاق ی با و پر سرعت .


  [PDF] 

  « اﺧﻼق ﻓﻨﺎوري اﻃﻼﻋﺎت » ﻃﺮاﺣﻲ درس ﺑﺮاي داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن ﻋﻠﻮم ﺗﺮ  criticalstudy.ihcs.ac.ir/article_1844_565bfebf33f3f80e10692b0f3779b1ab.pdf
  23 آوريل 2015 ﻫﺪف اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﻃﺮاﺣﻲ درس اﺧﻼق ﻓﻨﺎوري اﻃﻼﻋﺎت ﺑﺎ اﺳـﺘﻔﺎده از ﻧﻴﺎزﺳـﻨﺠﻲ. داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن و ﺗﻌﻴﻴﻦ … ﻣﺒﺎﻧﻲ.
  دﻳﻨﻲ. ﻣﺎ. ﺑﻪ. اﺧـﻼق. ﺑـﻪ. ﺻـﻮرت. ﻋـﺎم. ﺑـﻪ. ﻋﻨﻮان. رﺳﺎﻟﺖ. ﭘﻴﺎﻣﺒﺮان. اﺷﺎره. ﺷﺪه. اﺳﺖ، ﻫﻤﺎﻧﻄﻮر …. ﻫﺎي ﺣﺮﻓﻪ.
  اي ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ ﻗﺮار داده اﺳـﺖ،. ﻧﺘﻴﺠﻪ. ي اﻳﻦ. ﭘﮋوﻫﺶ اﺳﺘﺨﺮاج ﺳﻪ ﻣﻮﺿﻮع اﺳﺎﺳﻲ اﺳـﺖ ﻛـﻪ ﺑـﻪ ﻧﻈـﺮ
  ﺗﻜﻨﻮﻟﻮژﻳﺴـﺘﻬﺎي. ﺣﺮﻓﻪ ….. اي و ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ آﻣﻮزش آداب ﻓﻨﺎوري، آﻣﻮزش ﻣﺒﺎﺣـﺚ ﻧﻈـﺮي اﺧـﻼق.  اخلاق در سازمان – پایگاه مقالات علمی مدیریت  system.parsiblog.com/Archive48489.htm
  1 سپتامبر 2012 عنوان مقاله: عوامل تاثیرگذار بر رفتار اخلاقی کارکنان در سازمان … بیان مسئله و
  ادبیات نظری تحقیق؛ ضرورت و اهمیت اخلاق از دیدگاه اسلامی تشریح شده …. این پژوهش
  درباره رابطه عدالت و تعهد سازمانی در شرکت مهندسی و توسعه گاز … چکیده: مقاله حاضر
  به ابعاد و آثار تحویلی‌نگری در اخلاق حرفه‌ایمبانی سازمان ومدیریت


  [PDF] 

  بررسی مبانی اخلاق پزشکی در اندیشه شیعی با تکیه … – دانشور پزشکی  daneshvarmed.shahed.ac.ir/article-1-42-fa.pdf


  ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻫﺪف ﺗﺤﻘﻴﻖ و ﻣﺎﻫﻴﺖ آن، ﻣﻮاد ﭘﮋوﻫﺶ ﺷﺎﻣﻞ، ﺑﺮرﺳﻲ ﻣﻬـﻢ. ﺗـﺮﻳﻦ. ﻣﻨﺎﺑﻊ اﺳﻼﻣﻲ … ﺑﺮرﺳﻲ ﻣﺒﺎﻧﻲ
  اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ در اﻧﺪﻳﺸﻪ ﺷﻴﻌﻲ ﺑﺎ ﺗﻜﻴﻪ ﺑﺮ آﻳﺎت ﻗﺮآن ﻛﺮﻳﻢ و اﺣﺎدﻳﺚ ﻧﻬﺞ اﻟﺒﻼﻏﻪ. دوﻣﺎﻫﻨﺎﻣﻪ ﻋﻠﻤﻲ. -. ﭘﮋوﻫﺸﻲ
  ﺷــﻮد . ﻣﻘﺼــﻮد از اﺧــﻼق ﺣﺮﻓــﻪ. اي،. ﺎﺗ. ﻣﻞ درﺑﺎره اﺑﻌﺎد اﺧﻼﻗﻲ ﻣﺴﺎﺋﻞ و ﻣﻮﺿﻮﻋﺎﺗﻲ اﺳﺖ ﻛـﻪ. ﺑﻪ ﻣﺸﺎﻏﻞ
  ﺧﺎص ….. ي ﺧﺎﺻﻲ. ﺗﻨﻈﻴﻢ ﺷﺪه. اﻧـﺪ و در ﺟﻬـﺖ ﺧﺎﺻـﻲ در. ﺣﺮﻛﺖ. ﻫﺴﺘﻨﺪ. آﻳﺎت و رواﻳﺎت ﮔﺰارش ﻣﻲ. دﻫﻨﺪ. ،.
  ﺧﺪاوﻧﺪ.  رابطه بین فرهنگ سازمانی و تعهد کاری حسابرسان  faar.iauctb.ac.ir/article_525414.html


  اخلاق حرفه ای، رفتارهای حرفه ای و تعهد کاری حسابرسان می تواند تحت تاثیر عوامل
  مختلفی … مورگان معتقد است که فرهنگ هر سازمان یکی از عوامل عمده ی اثرگذار بر
  عملکرد آن است (مورگان[ii]، 1997) . …. 3- مبانی نظری و فرضیه های پژوهش …. چارچوب
  نظری و پیشینه تحقیق نیز از راه قیاسی و جمع آوری داده ها و نتیجه نهایی، برای آزمون رد
  یا …


  [DOC] 

  به منظور هماهنگی بیشتر بین پایان نامه ها – دانشگاه آزاد اسلامی واحد …  www.iautmu.ac.ir/research/form/thesis_type.doc
  ويژه دانشجويان مقطع دكتري حرفه اي/ كارشناسي ارشد … به منظور هماهنگی بیشتر در
  تدوين پایان نامه هاي واحد پزشكي تهران، رعايت نكات ذيل به هنگام تایپ پایان نامه
  الزاميست. …. خاصي برنامه ريزي شده باشد به آن چارچوب نظري يا مباني نظري تحقيق
  مي گويند. … اطلاعات/ روش تجزيه و تحليل داده ها/ محدوديتهاي پژوهش و ملاحظات اخلاقي
  است.

 فروش لایک  و فروش فالوور ایرانی اینستاگرام

فروش لایک ,فروش فالوور ایرانی فعال

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

× بستن تبلیغات